Posted in Šumperk

Dorostenci porazili Vysoké Mýto 2:0

Dne 3.1 zahájili dorostenci zimní přípravu na jarní část. V prvním zápase si poradili z účastníkem Divize C v poměru 2:0.

Goly: Šolc,Dunovský.

V příštím zápase přivítáme mužstvo z Vyškova.

Dne 29.1 v 11.00 – 13.00  FKM U-19 – Vyškov U-19.  13.00 – 15.00 FKM U-16 – Vyškov U-16.

 

Posted in Šumperk

A – muži zahájili zimní přípravu

Dne 19.1. zahájili muži přípravu na jarní část soutěže.

Přátelské utkání.

Sobota 12.2. v 11.00  A-muži – Medlov

Sobota 19.2. v 11.00  A-muži – Zábřeh

Sobota 26.2. v 11.00  A-muži – Maletín

Sobota 5.3.  v 11.00  A-muži – Olešnice

Nedělě 13.3 v 11.00  A-muži – Litovel

 

Posted in Šumperk

Rozpis tréninků

    Rozpis   tělocvičny                                                        Zimní příprava 2021-2022                     pondělí úterý středa čtvrtek pátek Muži A od   18,30 18,30 18,30 18,30 do   20,00 20,00 20,00 20,00 Muži B od   17,00   16,00   do   19,00   18,00   Dorost  od   17,00   16,00   do   19,00   18,00   St. přípravka od     17,00     do     18,30     Ml. přípravka od 17,30   16,00     do 18,30   17,00                                               velká tělocvična ZŠ Rapotín                      UMTRA Šumperk                         Gymfitness Rapotín            
Posted in Šumperk

Utkání zimní přípravy – muži “A”

              SO 29.1. ŠUMPERK U19 – JISKRA RAPOTÍN 14:00 - hřiště UMT Šumperk   SO 5.2. JISKRA RAPOTÍN – VELKÉ LOSINY 14:00 - hřiště UMT Šumperk   SO 19.2. JISKRA RAPOTÍN – ČESKÁ TŘEBOVÁ 14:00 - hřiště UMT Šumperk   NE 27.2. 1.SK PROSTĚJOV U19 – JISKRA RAPOTÍN 15:00   NE 6.3. LANŠKROUN – JISKRA RAPOTÍN 14:00   SO 12.3. JISKRA RAPOTÍN –  FK BOHDÍKOV 16:00 - hřiště UMT Šumperk
Posted in Šumperk

„Šumperský pohár“ OFS Šumperk – muži “B”

              Kvalifikační kolo (SO a NE 26. – 27.2.2022) 1 FC Rovensko : Tatran Písařov 2 TJ Postřelmov „B“ : TJ Sokol Lesnice „B“ 3 Sokol Hrabišín : Sokol Malá Morava 4 TJ Podolí : TJ Jiskra Rapotín „B“   1. kolo (SO a NE 5. -6.3.2022) Baník Staré Město : Vítěz zápasu č. 4 Jiskra Oskava : Vítěz zápasu č. 3 SK Loštice „B“ : Vítěz zápasu č. 2 Sokol Bratrušov : Vítěz zápasu č. 1   Přesný datum, místo a začátek utkání mužstva TJ Jiksra Rapotín "B" uvedeme ihned jakmile budou známy!
Posted in Šumperk

Zimní přípravné zápasy – Muži

Sobota 5.2. - 15.00 - FC Rovensko - So Jedlí - UMT Zábřeh Neděle 13.2 - 17.00 - FC Rovensko - Krchleby - UMT Zábřeh Sobota 19.2. - 17.00 - FC Rovensko - So Lesnice B - UMT Zábřeh So/Ne 26./27. - ? - FC Rovensko - Tatran Písářov - pohár OFS předkolo