kopacky
Posted in Benešov Beroun Blansko Břeclav Brno-město Brno-venkov Bruntál Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov Cheb Chomutov Chrudim Děčín Domažlice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Hodonín Hradec Králové Jablonec n. Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora Liberec Litoměřice Louny Mělník Mladá Boleslav Most Náchod Nový Jičín Nymburk Olomouc Opava Ostrava-město Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň-jih Plzeň-město Plzeň-sever Prachatice Praha Praha-východ Praha-západ Přerov Příbram Prostějov Rakovník Rokycany Rychnov n. Kněžnou Semily Sokolov Strakonice Šumperk Svitavy Tábor Tachov Teplice Třebíč Trutnov Uherské Hradiště Ústí n. Labem Ústí n. Orlicí Vsetín Vyškov Žďár n. Sázavou Zlín Znojmo

Chceš nové kopačky?

Toužíš každý rok po nových kopačkách a nemůžeš si je dovolit? Vyplňuj dotazníky a ročně si minimálně na jedny vyděláš!

Můžeš se registrovat zde – https://trendaro.cz/?ref=FkJ33U

A další varianta je, že v komentářích zanecháš svůj e-mail a my ti pošleme další společnosti poskytující dotazníky. Nepropásni svoje nové kopačky na novou sezónu.

Posted in Strakonice

Informace

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod. V těchto dnech platí, že: se nekonají žádná soutěžní utkání; je zakázáno používat: vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.), vnitřní sportoviště; tréninky ve
Posted in Strakonice

FC Znakon Sousedovice A  – Vodňany  0:2 ( 0:0 )

FC Znakon Sousedovice A  – Vodňany  0:2 ( 0:0 ) 10.10.2020 12:00 – 8. kolo Soutěž: I.A třída mužů – sk.“A“ Číslo utkání: 2020310A2A0806 Branky: Rozhodčí: R:TAUBER Lukáš, AR1:TŮMA Vítězslav, AR2:ZABILKA Luboš Zápas:https://fotbalunas.cz/zapas/312844/ Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/1cbc5424-da9f-4f9c-869b-4bcc4fa7d7e7 Jíří Slabý, trenér:
Posted in Strakonice

FC Znakon Sousedovice B – Štěkeň B  6:3 (3:0)

FC Znakon Sousedovice B – Štěkeň B  6:3 (3:0) 11.10.2020 15:30 – 8. kolo Soutěž: III. třída Dudák Číslo utkání: 2020316A2A0807 Branky: Vávra František 4.min, 82.min, Rataj Martin 6.min, Horňák David 19.min, Mráz Michal 59.min, Janáček Jan 90.min Rozhodčí: R:RABA Zdeněk, AR1: VÁVRA František, AR2:JUNGVIRT Roman Zápas: https://fotbalunas.cz/zapas/316863/ Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/8555750e-6740-4b3b-bcbb-773229a8067a
Posted in Strakonice

Výsledky zápasů – dorost, žáci

FC Znakon Sousedovice Dorost – Dražejov 2:2 ( 1:2 ) 11.10.2020 10:30 – 7. kolo Soutěž: OP st. dorost Auböck Číslo utkání: 2020316C1A0701 Branky: Kešner Ondřej 27.min, Beneš Jiří 46.min Rozhodčí: R:HRAŠNÝ Martin Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/40897ddc-6f5f-4527-af00-0af2b95df12b FC Znakon Sousedovice Dorost – Bavorov/Prachatice B  17:0 ( 7:0 ) 09.10.2020 16:30 – 5. kolo Soutěž: OP st. dorost Auböck Číslo utkání:
Posted in Strakonice

FC Znakon Sousedovice B – Lnáře  5:1 (1:1)

FC Znakon Sousedovice B – Lnáře  5:1 (1:1) 04.10.2020 16:00 – 7. kolo Soutěž: III. třída Dudák Číslo utkání: 2020316A2A0701 Branky: Mráz Michal 8.min, 61.min, Masák Pavel 58.min, Novák Ondřej 84.min, Mourek Josef 46.min (vlastní) Rozhodčí: R: SADLAK Ondřej, AR1: VÁVRA František, AR2: LUKEŠ Vlastimil Zápas: https://fotbalunas.cz/zapas/316859/ Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/8555750e-6740-4b3b-bcbb-773229a8067a