Posted in Opava

Program Sportovní slavnosti 2022

Posted in Opava

Hodnocení sezóny 2021/2022

Hodnoceni-sezony-2021-2022

The post Hodnocení sezóny 2021/2022 first appeared on TJ Sokol Kobeřice.

Posted in Opava

Výsledky našich mužstev

Výsledky-26-06-2022

The post Výsledky našich mužstev first appeared on TJ Sokol Kobeřice.

Posted in Opava

Oslavy 90. výročí založení klubu

Sobota a neděle, 18. -19. 6. 2022, hřiště SK Bohuslavice

Turnaj starších žáků:

Výsledky starších žáků:

SK Bohuslavice – FK Bolatice 0:2

SK Bohuslavice – FK Darkovičky 0:1

SK Bohuslavice – TJ Sokol Hať 3:3

SK Bohuslavice – TJ Spartak Rohov 0:0

Naši starší žáci se umístili se 2. body na 4. místě, vyhráli s 12. body Bolatice.

Koordinátoři turnaje byly Škrob Michal a Janoš Jan.

Turnaj mladších žáků:

Výsledky mladších žáků:

SK Bohuslavice – TJ Sokol Kobeřice 1:0

SK Bohuslavice – FK Bolatice 0:4

SK Bohuslavice – SK Viktorie Chlebičov 2:3

SK Bohuslavice – SK Moravan Oldřišov 2:2

Naši mladší žáci se umístili se 4. body na 4. místě, vyhráli s 12. body Bolatice.

Koordinátoři turnaje byly Škrob Michal a Janoš Jan.

Turnaj mladší přípravky:

Výsledky mladší přípravky:

SK Bohuslavice – FK Bolatice 2:2

SK Bohuslavice –  FC Dolní Benešov 4:4

SK Bohuslavice –  FC Hlučín U8 4:3

SK Bohuslavice –  TJ Spartak Chuchelná 4:4

SK Bohuslavice –  TJ Ludgeřovice 2:5

SK Bohuslavice –  SK Moravan Oldřišov 2:2

SK Bohuslavice –  TJ Slavia Píšť 8:0

Naše mladší přípravka se umístila na 6. místě s 10. body, vyhrála Chuchelná se 13. body.

Koordinátor turnaje byl Strýček Michal.

Turnaj před přípravek:

Hrálo se na mantinely systémem 3+0 a výsledky se nezapočítávali. Hrálo se pro potěšení těch nejmenších. Turnaje se zúčastnili: SK Bohuslavice 1, SK Bohuslavice 2, TJ Vřesina, FK Bolatice, FC Dolní Benešov, TJ Spartak Chuchelná a TJ Slavia Píšť.

Koordinátor turnaje byl Strýček Michal.

Zápas legend p. Josefa Nedabýlka a p. Romana Diviny 1:3

Sestava p. Nedabýlka, vedoucí ing. Mokrý Ondřej:

Gross Jakub – Stepek Lukáš, Šramel Michal, Kocián Jiří, Harušťák Jaroslav, Heger Daniel, Juchelka Michal, Štefek Roman, Pohorelli Marek, Heiduk Radim, Vitásek Vlastimil, Komárek Pavel, Mokrý Robert, Buhla Daniel, Dihel Radek, Novotný Ivan, Faika Martin.

Realizační tým: Kocur René, Breuer Martin, Beinhauer Michal, Kubiš Roman, Malohlava Ondřej, Beran Kamil, Polzer Standa, Krupa Jan, Buhla Radim, Fryč Libor, Liška Tomáš, Kocur Ivo, Gajda Jakub, Heider Rostislav, Žlab Michal, Blokša Jiří, Benek Michal, Kurka Tomáš, Plaček Lukáš (to jsou hráči, kteří se omluvili a nemohli se dostavit).

Sestava p. Diviny, vedoucí Tomis Radim:

Juchelka David (Juras Ondřej) – Štefek Jakub, Hrubý Filip, Liška Vít, Rozsíval Jakub, Polomský Miroslav, Fejerčák Roman, Štefek Tomáš, Pochopien Radim, Valigura Martin, Štefek Robin, Kretek Tomáš, Mika Jiří, Kocián Radim.

Realizační tým: Kocián Petr, Moravec Roman, Krupa Petr, Odstrčilík Luděk, Adam Radim, Janoš Vojtěch, Dospiva Petr, Blokša Antonín, Grygar Lukáš, Tříska Stanislav, Buchta Tomáš, Harasim Marek, Heger Daniel, Bunček Jan, Samec Petr, Kučera Petr, Harazim Dušan (to jsou hráči, kteří se omluvili a nemohli se dostavit).

0:1 Štefek Tomáš

0:2 Kocián Radim

1:2 Dihel Radek

1:3 Polomský Mirek

Rozhodčí: Škrob Michal, Thiemel Karel.

Zápas dorostu, SK Bohuslavice spojen s TJ Slavia Píšť:

SK Bohuslavice – SK Meteor Strahovice 4:4

Sestava SK Bohuslavice:

Josef Long Nguen (46. Dospíšil Jakub) – Hanske Antonín, Kolarčík Jakub, Lorek Václav, Vitásek Matěj, Fojtík Kristián, Vinárek Tomáš, Krajíček Jakub, Křepelka Dominik, Piskala Jakub, Janoš Adam (C), Duchoň Jan, Kučera Tomáš, Bachronik Alois, Jeziorski Pavel, Ostárek Adam, Vitásek Jan, Polomský Tomáš, Dospíšil Vojtěch.

Nemohli se zúčastnit: Fortelný Jakub, Theuer Jan, Kupčík Sebastian, Nevřela David, Maško Jan, Dihel Patrik, Moric Karel, Zhanal Dominik, Vitásek Jakub, Janoš Vojtěch.

Naše branky dávali: 2x Vinárek Tomáš, 2x Janoš Adam.

Rozhodčí: Thiemel Karel.

Posted in Opava

SK Bohuslavice – TJ Slavoj Rychvald 0:5 (0:2)

17. kolo; I. B třída sk. B – sobota 18.6.2022 13:30 hod.

Sestava SK Bohuslavice:

Cigán Antonín – Štefek Petr, Kotzur Daniel, Štefek Tomáš – Dominik Ivo (46. Janoš Jan), Benek Matěj – Mička Václav (46. Kocián Radim), Juchelka Michal, Štefek Robin, Mika Ondřej (41. Vitásek Matěj) – Štefek Roman (C).

Náhradníci: Vitásek Matěj, Janoš Jan, Faika Martin, Kocián Radim.

Hlavní pořadatel: Kučera Martin

Vedoucí mužstva: Mokrý Robert

Trenér: Juchelka David

Masér/zdravotník: Terezie Juhová

R: REVAJ Jakub; AR1: PASTERČÁK Jozef; AR2: JONSZTA David

0:1 13. Chautur David

0:2 39. Mikšaník Daniel

0:3 60. Mikšaník Daniel

0:4 65. Chautur David

0:5 80. Mikšaník Daniel (pokutový kop)

ŽK: Domácí: –0–.

       Hosté: –0–.

ČK: Domácí: –0—.

       Hosté: –0—.

Diváků: 110. V rámci oslav 90. výročí založení klubu, bylo zcela určitě více.

V konečné tabulce naši muži 8. místo; 34. bodů. Vyhráli: Strahovice 64. bodů.

Poslední: Chuchelná 5. bodů.

Starší žáci:

FK Bolatice – SK Bohuslavice 2:1 (1:1)

10. kolo; starší žáci 1+8 sk. A; čtvrtek 16.6.2022 v 17:30 hod.; 100 diváků.

Sestava SK Bohuslavice:

Dospíšil Jakub – Benek Matěj, Lorek Václav, Schuppík Marek – Kolarčík Jakub, Krajíček Jakub (C), Newrzella Daniel – Dospíšil Vojtěch, Vitásek Jakub.

Nahradníci: Moric Karel, Fojtík Tomáš, Mašík Tobias, Mokrý robin.

Vedoucí: Janoš Jan

Trenér: Škrob Michal

Asistent trenéra: Vymyslický Vojtěch

Naši branku dával: Dospíšil Vojtěch

V konečné tabulce naši starší žáci: 3. místo, 31. bodů. Vyhráli: Bolatice, 34. bodů.

Poslední: Kozmice, 3. body.

Posted in Opava

Víkendová utkání

The post Víkendová utkání first appeared on TJ Sokol Kobeřice.