nový rozpis utkání

POKRAČOVÁNÍ SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2019/20
              FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
UPŘESNĚNÍ UTKÁNÍ   28. – 30. KOLA vč. dohrávek
25. kolo DOHRÁVANÉ UTKÁNÍ
     
2019001A2A2502 Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. – FK FOTBAL TŘINEC a.s. ČT 2.7.2020 17:00
28. kolo  
2019001A2A2801 SK Líšeň – FK DUKLA Praha a. s. SO 4.7.2020 17:00
2019001A2A2802 Fotbalový klub Varnsdorf a. s. – Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. NE 5.7.2020 17:00
2019001A2A2803 FK FOTBAL TŘINEC a.s. – FK Baník Sokolov a.s. NE 5.7.2020 17:00
2019001A2A2804 FC Hradec Králové, a.s. – Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. SO 4.7.2020 17:00
2019001A2A2805 MFK Chrudim a.s. – Fotbalový klub Pardubice a.s. 3.7.2020 18:00 ČT SPORT
2019001A2A2806 FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. – FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s. SO 4.7.2020 17:00
2019001A2A2807 FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. – 1. SK Prostějov, fotbalový klub a.s. SO 4.7.2020 17:00
2019001A2A2808 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. – FC ZBROJOVKA BRNO, a. s. SO 4.7.2020 17:00
26. kolo DOHRÁVANÉ UTKÁNÍ
     
2019001A2A2604 FK FOTBAL TŘINEC a.s. – Fotbalový klub Pardubice a.s. ST 8.7.2020 17:00
29. kolo   
2019001A2A2901 FK DUKLA Praha a. s. – Fotbalový klub Varnsdorf a. s. SO 11.7.2020 17:00
2019001A2A2902 SK Líšeň – FK FOTBAL TŘINEC a.s. SO 11.7.2020 17:00
2019001A2A2903 1. SK Prostějov, fotbalový klub a.s. – FC ZBROJOVKA BRNO, a. s. SO 11.7.2020 17:00
2019001A2A2904 Fotbalový klub Pardubice a.s. – FC Slavoj Vyšehrad, a.s. SO 11.7.2020 17:00
2019001A2A2905 Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. – FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. SO 11.7.2020 17:00
2019001A2A2906 FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s. – FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. SO 11.7.2020 17:00
2019001A2A2907 Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. – FC Hradec Králové, a.s. SO 11.7.2020 17:00
2019001A2A2908 FK Baník Sokolov a.s. – MFK Chrudim a.s. SO 11.7.2020 17:00
30. kolo     
2019001A2A3001 Fotbalový klub Varnsdorf a. s. – SK Líšeň ÚT 14.7.2020 18:00
2019001A2A3002 FK FOTBAL TŘINEC a.s. – FK DUKLA Praha a. s. ÚT 14.7.2020 18:00
2019001A2A3003 MFK Chrudim a.s. – Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. ÚT 14.7.2020 18:00
2019001A2A3004 FC Hradec Králové, a.s. – FK Baník Sokolov a.s. ÚT 14.7.2020 18:00
2019001A2A3005 FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. – Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. ÚT 14.7.2020 18:00
2019001A2A3006 FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. – Fotbalový klub Pardubice a.s. ÚT 14.7.2020 18:00
2019001A2A3007 FC ZBROJOVKA BRNO, a. s. – FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s. ÚT 14.7.2020 18:00
2019001A2A3008 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. – 1. SK Prostějov, fotbalový klub a.s. ÚT 14.7.2020 18:00
24. kolo    DOHRÁVANÉ UTKÁNÍ
2019001A2A2404 FK FOTBAL TŘINEC a.s. – FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s. 17.7.2020 17:00
V Praze, 25. června 2020
Tomáš Bárta
Výkonný ředitel LFA

Author: Karel Hladiš