Liběšice nás vyškolily z produktivity, Kapitán FK Litoměřicka Miroslav Novotný hodnotí zápas.

Litoměřicko podlehlo v semifinále Korona Cupu Liběšicím 1:4. Zápas zhodnotil kapitán Miroslav Novotný. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvářeli jsme si šance. Bohužel soupeř využil hned svojí první a ujal se vedení 1:0. Po několika slibně se vyvíjejících akcí jsme se dočkali vyrovnání až střelou z poza vápna Matěje Vrzáka, kterou si nešťastně srazil do vlastní brány hostující obránce. Dále jsme předváděli kombinační hru. Po jedné z našich standartek ale šel soupeř do brejku, který gólově vyřešil. Po poločase jsme prohrávali 2:1, což jsme chtěli v druhé půli změnit. Obraz hry se ale bohužel nezměnil. Měli jsme převahu v poli, vytvářeli si šance, ale góly nepřicházely. Soupeř využil další dva brejky a nakonec jsme prohráli 4:1. Liběšice si za svou efektivitu v útoku vítězství zasloužily. My naopak musíme zapracovat na koncovce a finální přihrávce v útoku a v důrazu v osobních soubojích v obranné fázi.