U9 – Domácí cvičení – NEZASTAVITELNÍ BORCI!

Domácí cvičení 17

Domácí cvičení 18

Domácí cvičení 15

Domácí cvičení 16

Domácí cvičení 13

Domácí cvičení 14

Domácí cvičení 11

Domácí cvičení 12

Domácí cvičení 9

Domácí cvičení 10

Domácí cvičení 7

Domácí cvičení 8

Domácí cvičení 5

Domácí cvičení 6

Domácí cvičení 3

Domácí cvičení 4

Domácí cvičení 1

Domácí cvičení 2

Prosíme všechny, aby při cvičení dodržovali nařízení vlády. Děkujeme
Vláda na mimořádném zasedání rozhodla, že ode dne 19. března 2020 se všem osobám zakazuje pobyt a pohyb mimo bydliště bez ochranných prostředků dýchacích cest. Jako ochranné prostředky se počítají roušky, respirátory, ústenky, šátky, šály či jiné prostředky, které brání šíření kapének.

Připravili jsme pro kluky SK Líšeň 2011 na zpestření nudy v karanténě malou motivační a soutěžní akci. Pravidelně budeme zveřejňovat videa, která názorně ukazují, jak se mohou kluci v době přerušení veškerých sportovních aktivit udržovat v kondici.
Na posledním tréninku před výlukou jsme pak klukům začali rozdávat odměny ve formě balíčků fotbalových kartiček Euro 2020, bohužel jejich odměňování ustalo současně s pravidelným tréninkovým procesem.
Rozhodli jsme se spojit příjemné s užitečným a pro náš ročník vyhlašujme soutěž NEZASTAVITELNÍ BORCI!
Vytvořili jsme pro vás na Facebooku novou stránku, nazvanou Domácí tréninky SK Líšeň 2011, zde je odkaz: https://www.facebook.com/groups/874121896349757/members/Naleznete na ní mj. instruktážní videa, podle kterých mohou kluci sami cvičit, nebo pravidla soutěže. Na tuto stránku jste všichni zváni a můžete na ni umisťovat fotky a videa (platí pro hráče registrované v SK Líšeň ročník narození 2011) toho, jak se vaše ratolesti perou se zadáním. Samozřejmě mohou dělat i jiná cvičení, než jsou v těch videích, každá aktivita má význam, fantazii meze neklademe. Jen by bylo fajn, kdyby se to nějak vztahovalo k našemu sportu – k fotbalu. Všechny příspěvky budou soutěžní a budou odměňovány tak, že kluci dostanou – po skončení nouzového stavu – tolik balíčků karet, kolik jich do té doby získají.
Principy odměňování:
1. Každý příspěvek bude odměněn min. 1 balíčkem, video bude oproti fotce navíc oceněno bonusem (speciální limitovaná kartička). Tzn. můžete na stránku sypat příspěvků libovolný počet, každý bude odměněn.
2. Příspěvky, které získají nejvíce pozitivních lajků, budou odměněny dalšími balíčky či limitovanými kartičkami. Tzn. čím víc lidí i mimo skupinu váš příspěvek podpoří, tím větší šanci má vaše dítě na další odměny.
3. Realizační tým bude stránky sledovat a vyhodnocovat, jednak jak se klukům vede – např. správné provedení cvičení, zapojení obou nohou, jednak frekvence příspěvků či výdrž v čase. Samozřejmě vyhodnocené příspěvky budou rovněž odměněny.
4. Princip odměňování platí pro hráče registrované v SK Líšeň ročník narození 2011