Muži A díky neproměněné penaltě a řadě dalších šancí body z Vilémovic neodvezli

I.B třída dospělých skupina A: Vilémovice , 120 diváků, rozhodčí: Bui Tung Linh, Putna Pavel, Jalový Josef

TJ Vilémovice 3:0 (0:0) – TATRAN Kohoutovice A

STŘELCI: 54. Opletal Petr, 61. Kuropata Radomír, 79. Gross Miroslav

SESTAVA: Severa – Mezera. Nevřivý, Varga, Brabec(75.Ohniště), Havlíček(77.Hulánek), Hilscher, Kajanovič, Vodák(80.Proch), Hála, Knoth(65.Votoupal)

Úvodní minuty patřily domácím, hrozili zejména centrovanými míči ze stran. Nicméně tuto čtvrthodinku jsme přežili bez úhony a hru vyrovnali. Celý první poločas byl pohledný, kdy obě mužstva hrála otevřený, důrazný fotbal, přes množství šancí se ale skóre do přestávky neměnilo. Ke kvalitě hry určitě přispěl i hlavní sudí, který, přes množství tvrdých soubojů, pískal na obě strany po „anglicku“ a za celý zápas udělil pouze jednu ŽK.

V druhé půli, přesněji v 50.min., kdy se zdálo, že začínáme mít navrch, byl v pokutovém území Vilémovic faulován Vodák. Nařízenou penaltu však Havlíčkovi bravurně zneškodnil výtečný Kyzlink, který již v první půli dvakrát vychytal naše útočníky v sólo únicích. Hra se stále přelévala ze strany na strany, šance byly neproměňovány na obou stranách, v 65.min. se však domácí dočkali. Po rohovém kopu jsme na zadní tyčí ponechali osamoceného domácího hráče a ten přetažený míč pohodlně dopravil za Severova záda. Úporně jsme se snažili skóre srovnat, několikrát domácí odkopávali míč z brankové čára, nebo čaroval domácí gólman. Bohužel, naše další dvě okénka v defenzívě znamenala, že z Vilémovic jsme body neodvezli žádné.

Author: Tomáš Proch