utkání MD – jaro 2019

18. kolo 17.03.2019 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.03.2019 16:30 TJ Sokol Řepy, z.s. (13) ČAFC Praha z.s. (6) 0 : 1 ( 0:1 ) MOTORLET UMT UMT MOTORLET-umělé osvětlení nezahájen
delegace
změna termínu

14. kolo 23.03.2019 12:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.03.2019 12:00 ČAFC Praha z.s. (6)Sportovní klub Dolní Chabry (9) Sportovní klub Dolní Chabry (9) 1 : 8 ( 0:3 ) ČAFC UMT nezahájen
delegace
změna termínu

15. kolo 31.03.2019 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
31.03.2019 13:45 ČAFC Praha z.s. (6) „Fotbalová akademie Praha“ z.s. (10) 3 : 3 ( 2:2 ) ČAFC UMT. nezahájen
delegace
změna termínu

16. kolo 06.04.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.04.2019 17:00 SK Čechie Uhříněves, z.s. (11) ČAFC Praha z.s. (6) — : — (PK:0:0) UHŘÍNĚVES UMT nezahájen
delegace
změna termínu

17. kolo 14.04.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.04.2019 17:00 ČAFC Praha z.s. (6) VOLNO – VOLNÝ LOS (12) (PK:0:0) ČAFC UMT. nezahájen
delegace
změna termínu

19. kolo 28.04.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.04.2019 14:45 ČAFC Praha z.s. (6) Fotbalový klub Újezd nad Lesy (1) — : — (PK:0:0) ČAFC UMT. nezahájen
delegace
změna termínu

20. kolo 05.05.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.05.2019 13:30 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice – Praha 8 z.s. (2) ČAFC Praha z.s. (6) — : — (PK:0:0) BOHNICE T. nezahájen
delegace
změna termínu

21. kolo 12.05.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.05.2019 12:30 ČAFC Praha z.s. (6) Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o. (3) — : — (PK:0:0) ČAFC T1. – Záběhlice ČAFC T1 nezahájen
delegace
změna termínu

22. kolo 19.05.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.05.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (4) ČAFC Praha z.s. (6) — : — (PK:0:0) KBELY T. nezahájen
delegace
změna termínu

23. kolo 26.05.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.05.2019 15:00 Spartak Hrdlořezy, z.s. (5) ČAFC Praha z.s. (6) — : — (PK:0:0) HRDLOŘEZY T. Hrdlořezy tráva nezahájen
delegace
změna termínu

24. kolo 02.06.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.06.2019 11:00 Jižní Město Chodov – fotbalový klub, o.s. (14) ČAFC Praha z.s. (6) — : — (PK:0:0) CHODOV T. nezahájen
delegace
změna termínu

25. kolo 09.06.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.06.2019 15:00 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice (7) ČAFC Praha z.s. (6) — : — (PK:0:0) ČAKOVICE T. nezahájen
delegace
změna termínu

26. kolo 16.06.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.06.2019 12:45 ČAFC Praha z.s. (6) Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. (8) — : — (PK:0:0) ČAFC T1. – Záběhlice ČAFC T1 nezahájen
delegace
změna termínu

 

Author: Martin Listopad