MUA / 22. kolo / První jarní domácí porážka, Přední Kopanina byla nad naše síly

Utkání proti týmu z první poloviny tabulky se nám příliš nevydařilo.

Soupeř převzal hned od prvních minut otěže zápasu a vstřelil do poločasu dvě branky, zejména druhá branka od bývalého hráče Polonie Varšava, nebo Sigmy Olomouc Šultese byla výstavní. Po prostřídání se Čafka na začátku druhé půle zvedla a branka Martina Nagyho vykřesala naději, avšak protože následný obstřel Petra Marka skončil pouze na tyči, bylo to gólově od ČAFC všechno.

Přední Kopanina zásluhou svých střelců Urbana, který zkompletoval hattrick, a Šultese navýšila skóre zápasu až na konečných 1:5. Kaňkou na utkání bylo zranění hostujícího brankáře Švarce, kterého po nezaviněném střetu muselo odvést auto záchranné služby.

Čafáci se musí rychle oklepat, jelikož v sobotu je čeká v Královicích od 15:00 další těžké utkání s mužstvem z čela Pražská teplárenská přeboru. Doražte celek od Botiče podpořit! Pro ty, kteří se nebudou moci na utkání dostavit, bude připraven na www.tvcom.cz přímý přenos celého zápasu.

ČAFC – Přední Kopanina 1:5 (0:2)
Branky:
51. Nagy – 22., 75. a 85. Urban, 31. a 69. Šultes. ŽK: 74. Marek, 90. Mašlej – 84. Vik. Rozhodčí: Gotthard – Stěhule, Zloch. Diváků: 68.
ČAFC: Štěpánek – Kocourek (46. Marek), Nagy, T. Kaliba, Chrobák – Chvátal (46. Mašlej) – Žárský, Fitzel (46. Lukáš), Bláža, Nováček – Deré (83. J. Sadílek). Trenér: Zdeněk Andrlík.
Přední Kopanina: Švarc – Huleš (75. Janek), Pechar, Houška, Graf – Vik, Vágner – Šultes, Cvrček, Průša (60. Boček) – Urban. Trenér: Daniel Vott.

Hlasy trenérů
Miroslav Kaliba (asistent ČAFC):
„Kopanina byla jasně lepší, chtěli hrát fotbal a od začátku nás přehrávali. Snížili jsme na 2:1, trefili tyč, ale to bylo vše. Dali nám třetí gól a už nebylo co řešit. Do naší otevřené obrany přidali další góly.”
Daniel Vott (Kopanina): „První poločas v pohodě, měli jsme několik dalších šancí. Nezvládli jsme vstup do druhé půle a pustili domácí do kontaktu. Dali jsme třetí gól a zápas dovedli k jasné výhře. Mrzí mě zranění brankáře Švarce. Bylo to v poslední minutě, za stavu 5:1, úplně zbytečný střet. Jsem z toho hodně rozpačitý.”

Nejlepší hráč ČAFC: nikdo.
Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Pavel Šultes.

Author: Martin Kameník