V Třebíči st. dorost poprvé přišel o body, naopak mladší zdolali vedoucí tým soutěže

SK Fotbalová škola Třebíč SD – TATRAN Kohoutovice SD 3:3 (1:2)

STŘELCI: 3. Hobza Marek, 47. Blažek Štěpán, 56. Jindra Marek – 33. Pyšík Ondra, 38. Krejčí Lukáš, 85. Krejčí Lukáš

SK Fotbalová škola Třebíč MD – TATRAN Kohoutovice MD 0:1 (0:0)

STŘELCI: 54. Mládek Petr

Sestava: Palán – Lipovský, Šulák, Komárek, Baláč – Jedlička, Richter, Procházka, Mládek, Dokoupil (41.Koukal) – Ryš

Po vydatném dešti se zápas na půdě vedoucího celku tabulky odehrál na silně podmáčeném hřišti. Domácí se od začátku snažili kombinovat ve středu hřiště, na dostřel naší branky jsme je ale nepouštěli, naopak my jsme byli dopředu nebezpečnější, snažili jsme se o rychlé protiútoky, které domácí obrana s gólmanem zachytávala s vypětím všech sil. Herně vyzněla první půle pro domácí, ale gól nepadl ani na jedné straně.

O půli jsme provedli jediné možné střídání a čekali jsme, s čím na nás soupeř vyrukuje. Ten se dál snažil o nátlakovou hru, ale naše obrana byla tentokrát pevná a naše protiútoky čím dál nebezpečnější. Po čtvrthodině hry ve druhém poločase jsme se po úspěšném brejku dočkali vstřeleného gólu. Domácí prostřídali, nasadili dopředu urostlé borce a snažili se o vyrovnání. My jsme často bránili v devíti nebo i v deseti lidech, přesto jsme byli stále nebezpeční dopředu, možností ke skórování jsme měli více než soupeř a s vypětím všech sil jsme zápas dovedli do vítězného konce.

Slovo trenéra: Výborný týmový výkon proti herně dobře vybavenému soupeři. Domácí byli celý zápas více na balónu, snažili se kombinovat, ale většinou to bylo na půli hřiště, dostat se do našeho vápna jsme jim příliš nedovolovali. Dopředu jsme podnikali nájezdy ve dvou, ve třech, nebo ve čtyřech lidech, škoda, že se nám nepodařilo vstřelit ještě další branku. Maximální pochvala všem klukům, všichni si sáhli až na dno sil a dočkali jsme se tak nečekaného vítězství.

Petr Mládek

Author: Tomáš Proch