Doma se spojenými žáky RAFK/Modřice zvítězili je naši SŽB

TATRAN Kohoutovice SŽB  –  RAFK SŽ 6:0 (4:0)
STŘELCI: 18. Tvrdý Lukáš, 25. Komárek Jan, 32. Novotný Tomáš, 34. Novotný Tomáš, 36. Tvrdý Lukáš, 42. Bohó Damián

SESTAVA: Oborný – Bauer, Bohó, Bútora, Diviš, Jedlička, Joukl, Komárek, Lichka, Novotný, Ondráček, Sázavský, Škaroupka, Škubica, Šlancar, Tvrdý

V dalším kole krajské 1.B třídy jsme u nás přivítali spojené mužstvo starších žáků RAFK Rajhrad / Modřice. Od začátku zápasu dali naši kluci zcela jasně najevo, jakým směrem se bude zápas ubírat. Po pěkných jednoduchých kombinacích se dostávali do gólových šancích, které však bohužel neproměňovali. Až v 18. minutě se chytrým gólem prosadil Lukáš Tvrdý. Do konce poločasu se hrálo prakticky pouze na jednu branku a při odchodu do šaten byl ukazatel skóre 4:0 v náš prospěch.

Druhý poločas byl přesnou kopií toho prvního. Pěkné kombinace, rychlé napadání soupeře a neustálý tlak kolem soupeřovy šestnáctky. Bohužel jsme z toho za celý poločas vytěžili pouhopouhé 2 branky. Soupeř s dvěma vysokými obránci poskládat zeď a zcela zahustil vápno, přes které jsme se sice dokázali prokombinovat, ale většina našich gólových šancí (a nebylo jich málo…) skončila buď na tyči nebo v rukavicích pozorného gólmana hostů.

Nicméně lze konstatovat, že kluci opět přistoupili k zápasu velmi zodpovědně a všichni do jednoho si zaslouží velkou pochvalu.

TATRAN Kohoutovice MŽB – RAFK MŽ  3:11 (2:4

STŘELCI: 2. Vaculík Jakub, 23. Vaculík Jakub, 48. Lípa Karel – 10. Kovařík Jakub, 16. Hruška Jonáš, 29. Kovařík Jakub, 30. Kovařík Jakub, 31. Veselý Ondřej, 34. Hruška Jonáš, 39. Veselý Ondřej, 49. Klement Lukáš, 50. Hruška Jonáš, 54. Hruška Jonáš, 56. Veselý Ondřej

Author: Tomáš Proch