„B muži“ Tentokrát za dva body

FC Nový Hradec Králové – MFK Trutnov B

03. kolo AM Gnol 1. A třídy dospělých

Sobota 25. 08. 2018 od 17,00; Nový Hradec

Výsledek: 1 : 1 (1 : 1) na penalty 2 : 4

Branky: 11. Neppl – 21. Macek

Nový Hradec: Linhart Patrik – Kotouček Michal, Páter Michal, Ležík Jan, Zahoř Lukáš, Bendig Jiří, Kolínek Jiří, Karel Jan, Mareš Patrik (61. Lorenc Jiří), Mihulka Tomáš (79. Hozák Dan), Neppl Michal (15. Bendig Gejza), Šándor Ríša, Hodač Petr, Novotný Jan

Trutnov: Birka Lukáš – Balcar Jaroslav, Macek Miroslav, Kancok Marek, Handlíř Jakub (74. Liška Michal) – Štěpánek Marcel (82. Haider David), Groer Tomáš, Kamitz Michal, Brejcha Patrik (46. Kalhous Matěj) – Matějka Pavel (46. Herout Jan), Landa Štěpán (78. Kozák Vojtěch)

Rozhodčí: Pavel Matula – Miroslav Martínek, Michal Kekelák
Delegát FA: Aleš Šob

ŽK: 2 : 3 (36. Bendig, 60. Kotouček – 20. Kancok, 55. Štěpánek, 64. Macek)
ČK: 0 : 0

Diváků: 50

Jan Vopálka, vedoucí mužstva FC Nový Hradec Králové:
Do vedení jsme se dostali hned v úvodu utkání po pohledné akci, nedůrazem ve vápně po standartní situaci jsme ale o vedení ještě v první půli přišli. V 84. minutě jsme mohli rozhodnout z pokutového kopu, nicméně nezadařilo se a v rozstřelu jsme selhali taky. Jediný bod z dnešního utkání vnímáme jako ztrátu.

Realizační tým MFK Trutnov:
Vstup do utkání se nám příliš nepovedl a poměrně brzy jsme inkasovali. Obdržená branka nás však probudila a pozvolna jsme začali přebírat iniciativu, což nakonec vyústilo v několik standardních situací, z nichž jedna vedla ke srovnání skóre. Po změně stran to byli opět domácí, kdo měl více ze hry. My jsme se spíše bránili a vyráželi do protiútoků. Před koncem nám pak při pokutovém kopu vydřený bod zachránil brankář Birka. V následném rozstřelu jsme byli přesnější a bereme tak ještě bod navíc.

Author: MV