„U12“ 3. místo na JUTA Cupu

V sobotu 18.8. se ve Sportovním areálu v Havlovicích odehrál nejlépe obsazený turnaj mladších žáků ročníku 2006 a mladších letošního léta, JUTA Cup 2018. Ten, ve spolupráci s Havlovickým svazem malého fotbalu, uspořádal trutnovský trenér Jirka Říha.

Akce se účastnily týmy Jablonce, Kolína, Náchoda, Jaroměře, Nového Hradce, Červeného Kostelce, Nového Města a pořádajícího MFK Trutnov. Hrálo se systémem „každý s každým“ vždy 1x 15 minut. Jelikož počasí se podařilo havlovickým objednat dokonalé, hrál se fotbal ve vysokém tempu a o nádherné akce nebylo na skvěle připravené  hrací ploše nouze.

Po sečtení výsledků bylo jasné, že vítězem se bez ztráty bodu stali hráči z FK Jablonec, stříbrní byli po zásluze talenti z Kolína (5 výher,1x remíza, 1 x prohra) a bronzovou příčku obsadili borci z MFK Trutnov (3 výhry, 3 remízy a jedna prohra). I další mančafty ale předváděli hru, která se líbila a i před nimi je třeba smeknout onen pomyslný klobouk.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Aleš Kerbler (FC Nový HK), nejužitečnějším hráčem potom Ondra Pavlík (MFK Trutnov).

Poděkování patří všem,kteří svým dílem přispěli ke zdárnému průběhu celého turnaje. Ten, přestože se pořadatel rozhodl odehrát ho celý bez rozhodčích, proběhl v přátelské atmosféře a už nyní se všichni těší na další ročník.

 

Author: MV