SK Rožná – TJ Strážek 6:1 (3:0)

Datum: 15.4. 2018
Den: neděle
Čas výkopu: 15:30

Základní sestava: Jindra Beran – Tomáš Sýkora, Dalibor Krajčo, Adam Korbička, Pavel Kunc – Ondřej Kroupa, Jirka Kroupa, Marek Navrátil – Filip Humpolík, Karel Beran, Jiří Vyžrálek
Náhradníci: Petr Navrátil, Marek Beno, Ivoš Pokorný, Jaromír Švestka

Průběh hry:
V zápase se Strážkem se každému vracela vzpomínka na podzimní zápas, ve kterém jsme vedli 6:0 a nakonec to skončilo 6:6. To jsme nechtěli už dopustit a navíc, už jsme potřebovali naplno bodovat. Zápas jsme nemohli začít lépe, protože jsme se dostali do vedení už ve 3. minutě z pokutového kopu. Penaltu proměnil Filip Humpolík. Strážek hrozil hlavně z rohů a dlouhých autů, kde se prosazovali až moc lehce. Rožná zase měla pár pěkných střel, ale všechny pochytal Jakub Vala. Ve 22. minutě se domácí dostali do dvoubrankového vedení, o které se postaral Jiří Vyžrálek. O dalších 11 minut se skóre měnilo znovu. Jiří Vyžrálek dostal míč po lajně do běhu a přihrávce do vápna na Karla Berana. Karel se z blízkosti nemýlil a zvýšil na 3 branky. Ke konci poločasu mohli hosté snížit, ale hlavička Pepy Cimbálníka jen těsně minula pravou tyčku.
Druhý poločas začal stejně jako první, když se skóre měnilo po třech odehraných minutách. Karel Beran vyslal uličkou do brejku Marka Navrátila. Ten udělal kličku gólmanovi a zvyšoval do prázdné brány. O dalších pět minut později už bylo skóre zase jiné. Rožná se dostala po vybojovaném míči do rychlého brejku, který zakončil Jiří Kroupa. Na šest nula zvyšoval Ivoš Pokorný, který se dostal k dvakrát odraženému míči a dorážel do prázdné brány. Na tabuli svítilo skóre 6:0 stejně jako na podzim ve Strážku. Největší paradox je, že Strážek snížil na 6:1 krásnou střelou Tomáše Poláka v 67. minutě. Ano stejná minuta, kdy se Strážek loni nadechl k vyrovnání. Od této chvíle byl Strážek lepší a hrozil dalšími brankami. Pěknou střelu Strážku vyrazil Jindra Beran na břevno. A o chvíli později skvělým zákrokem nohou Jindra opět podržel svůj tým. Strážek hrozil hlavně z rohů a dlouhých autů, ale naštěstí pro domácí žádný gól už Strážek nepřidal. Domácí borci si výhru už pohlídali a zaslouženě si doma ponechali plný počet bodů. Nutno také říci, že Strážek nepřijel v plné síle, protože trpí nedostatkem hráčů z různých důvodů. Ale i tak je to pro Rožnou cenné vítězství.

Góly:
Filip Humpolík (z pen.)
Jiří Vyžrálek
Karel Beran (Jiří Vyžrálek)
Marek Navrátil (Karel Beran)
Jiří Kroupa
Ivoš Pokorný

Žluté karty:
Dalibor Krajčo

Střídání:
Karel Beran – Ivoš Pokorný (56. min.)
Jiří Kroupa – Marek Beno (56. min.)
Ondřej Kroupa – Petr Navrátil (64. min.)
Jiří Vyžrálek – Jaromír Švestka (67. min.)

Author: Mara-Admin