Starší dorost s hradeckou Slávií prohrál, ale nedal kůži zadarmo

STARŠÍ DOROST – 14.4.2018

TJ ČERVENÝ KOSTELEC / SK ČESKÁ SKALICE – FC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ

1 : 3 (0 : 1)

Branka našeho týmu: Tomáš Pácalt

Sestava našeho týmu: Středa, Šimek (Mládek), Pfiffer, Tipelt, Drapač, Lítko, Kubeček (Dlauhoweský), Poláček, Dostál, Pácalt (Husák), Drahovzal

Po fotbalové stránce jedno z nejlepších mužstev v soutěži nezklamalo a předvedlo v Kostelci velmi kvalitní výkon. Nás může těšit, že ani naši chlapci nezůstali pozadu a přispěli k velmi vysoké kvalitě zápasu. Celých devadesát minut se hrál fotbal nahoru dolu a početná návštěva se měla na co dívat. Zápasu by více slušela remíza, ale hraje se na góly ne na krásu a soupeř docílil tří branek zvítězil. Nám dnes chyběl hráč, který by přinesl v určitých fázích rozdíl a dotáhl nás k lepšímu výsledku.

Trenér: Koubek

Vedoucí: Barták

Share on Facebook

Author: V.T.M.