Příprava mladší dorost – jako den a noc

TK MD – ĆAFC BRNO 2 : 6 /2 : 1/
———————–
V dalším přípravném utkání mladších dorostenců se Kohoutům postavil velmi ambiciózní, stejně starý výběr ČAFC.
Na rozdíl bohužel, od opětovně nemalého počtu omluvenek Kohoutů na zápas / stále není pro některé fotbal na prvním místě /, se soupeř dostavil s dvacetičlenným kádrem velmi disciplinovaných borců, kteří měli v nohách týdenní luhačovické soustředění. První část hry, byla ale přesto podle představ trenérů. Kohouti hráli kombinačně, nátlakově, opět se dobře uvedli zkoušení hráči. Velmi pěknou akci po straně vypracoval David Václavek, našel před brankou Lukáše Vaňka a vedlo se. Vzápětí po důrazu před brankou se prosadil hlavou Dittrich a vedlo se 2:0. Soupeř do půle využil chyby jednoho z beků a snížil. V druhé části utkání, došlo k prostřídání. Naskočili i hráči ročníku 2003, stejně jako u soupeře. Ovšem mančaft byl zničeho nic jako vyměněný a doslova ze hřiště herně odešel. Bohužel k obratu přispěl jindy velmi spolehlivý „Piňďa“ Pavliš, který tentokrát jako gólman hrubě podcenil dalekonosnou střelu židenických a následnou chybou při výběhu z branky přispěl k obratu v zápasu. Židenice ožily, vrhly do zápasu nové síly a dovedly okamžitě potrestat několik hrubých chyb v rozehrávce Kohoutů, kteří dohrávali jako opaření. „Zelení“ se opět přesvědčili, že zápas se hraje na 80 minut, ne jen poločas. Za měsíc, v soutěži, už by to bylo velmi kruté, takhle vyklidit pole.
Branky: Vaněk, Dittrich

Author: Petr Dostálek