Branky: 72. Gago M., 79. Šimon – 23. Matějka

Broumov: Drahorád – O. Gago, Štejnar (80. Dostál), Panny, Šimon – Němeček (46. Novák), Wilke, Schubert, M. Gago – Hanzlík (84. Lehotský), Svoboda.

Trutnov: Pavel Žák – Ondřej Šimůnek (63. Tomáš Petr), Jan Trčka, Jakub Handlíř, Michal Přívratský – Pavel Kučera, Pavel Ficner, Daniel Havlina, Jan Herout – Štěpán Landa, Pavel Matějka

Rozhodčí: Štěpán Janeček – Adam Trejbal, Patrik Podhajský

ŽK: 1 : 1 (75. Novák – 64. Přívratský)

ČK: 0 : 1 (73. Trčka)

Diváků: 150

V Broumově bylo k vidění utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první patřil jasně hostům, kteří si mohli vybudovat dostatečný náskok. Jenže se tak nestalo.

Po čtvrt hodině hry mířili hosté nad broumovskou branku a o pět minut později si vylámali zuby na vybíhajícím Drahorádovi. Ve 23. minutě šel ale Trutnov už zaslouženě do vedení – 0:1. I ve zbytku první půle byli aktivnější hosté, jenže pojistku už nepřidali.
A po změně stran toho mohli litovat. Ve druhé půli totiž byli domácí jako vyměnění. Hned ve 47. minutě přišel závar před trutnovskou brankou a Schubert pálil jen do gólmana. O pět minut později střílel z dálky Wilke, jenže jenom do boční sítě. V 63. minutě to zkoušel znovu Wilke, tentokrát ale jeho střelu zastavila tyč. V 71. minutě prošli domácí až do trutnovského vápna a Novákovu gólovou střelu zastavil jeden z hostujících hráčů rukou. Následovala červená karta a penalta, kterou proměnil M. Gago – 1:1. O osm minut později si centr krásně zpracoval na penaltě Šimon a z voleje poslal domácí do vedení – 2:1. Pojistku mohl přidat v 83. minutě Schubert, který prošel sám před brankáře, udělal mu kličku, jenže trefil jen tyč. O chvíli později se dostal do zakončení také M. Gago, ale ten mířil jen do brankáře. Těsné vedení nakonec Broumov už udržel.

Zdroj: web TJ slovan Broumov

Jindřich Kitler, trenér TJ Slovan Broumov:

První poločas byl z naší strany bez chuti a agresivity a hosté se dostávali více dohry a zaslouženě vedli. Druhý poločas se hra zlepšila. Hráli jsme více důrazně a kombinačně což přineslo vítězství na naši stranu.

Realizační tým MFK Trutnov:

Konečně se nám povedlo začít podle našich představ. Hned od první minuty jsme byli více na balónu, aktivnější a měli jsme více šancí, což vedlo k zaslouženému vedení, i když je pravda, že i soupeř měl několik příležitostí ke skórování. Ovšem druhá půle byla pravý opak. Domácí na nás vlítli a my jsme jim nesmyslně vyklidili pole, celý druhý poločas byl z naší strany vlastně pouhé čekání na gól. Soupeř naši výzvu bez ostychu přijal a dvěma brankami otočil výsledek utkání.