Čas výkopu: 15:30

Základní sestava: Jindra Beran – Pavel Kunc, Adam Korbička, Jiří Kroupa, Tomáš Sýkora – Ivoš Pokorný, Marek Beno, Filip Humpolík, Marek Navrátil – Karel Beran, Jiří Vyžrálek
Náhradníci: Petr Navrátil, Jaromír Švestka, Dalibor Krajčo, Dušan Novotný

Průběh hry:
Rožná mohla jít do vedení už ve 2. minutě, ale střelu Marka Navrátila zblokoval hostující obránce. První gól dali hosté už v 8. minutě. Vystřelili krásnou střelu z dálky, kterou Jindra Beran vyrazil do boku. Tam míč doběhl hráč Pohledce a nacentroval do velkého vápna, kde si ho našel Bohumil Puchýř a hlavičkou překonal Jindru Berana. Druhý gól hostů padl po rychlém brejku, kdy Leoš Ondráček prostřelil vyběhlého Jindru. Rožná kopala penaltu po faulu na Jiřího Vyžrálka. K penaltě se postavil Marek Navrátil a snížil na 1:2. Hostům se podařilo těsně před poločasem navýšit na 1:3. Balón za obranu odkopl vyběhlý Jindra Beran, ale míč doletěl pouze ke kopačkám Dominika Bártka, který využil toho, že byl Jindra pryč z brány a z dálky dal 3. gól.
Druhý poločas začali opět lépe hosté a to když ve 49. minutě navýšili na 1:4. Domácí se snažili o vyrovnání, ale gólem neskončila ani hlavička Adama Korbičky po centru od Petra Navrátila. Adam se hlavou prosadil až v 76. minutě po centru Jiřího Vyžrálka. Domácí se snažili o vyrovnání a tím se otevírala vrátka pro rychlé brejky hostů. Hosté využívali rychlosti svých útočníků, ale z velké části se je dařilo hasit díky Tomášovi Sýkorovi, který odehrál velmi dobré utkání. V 79. minutě se zranil Pavel Kunc a musel být střídán Dušanem Novotným. Do konce zápasu se už nikomu nepodařilo vstřelit branku a utkání tak skončilo 2:4 pro hosty.