A-Tým: zlepšený druhý poločas proti Velvarům= 2 body

Slovan Velvary vs. SK Úvaly 1:2 n. p. (1:0) – po zlepšeném druhém poločase přišlo vyrovnání. Následně šance na překlopení tří bodů pro každé z mužstev. Nejprve Pour, který netradičně na postu útočníka zle zatápěl velvarské obrané vozbě, promarnil výbornou šanci, načež ihned vzápětí po chytrém pokusu z poloviny hřiště zazvonilo břevno naší svatyně. O druhém bonusovém bodu se muselo rozhodnout až v loterii pokutových kopů.

 Více ZDE:

Report ze zápasu:

První poločas byl náš poločas podprůměrný. Velice dobře se ukázala nová posila Ladislav Květoň, jeho přímočarost a dynamika dělala domácím veliké potíže po celý zápas. Co jsem viděl jako bídné, byl naopak projev našich útočníků. Zvěřina do soubojů chodil jakoby by bez zájmu. Dudla se snažil, ale výběr místa byl špatný. Druhá staronová posila Skuhravý pomáhal držet útočné snahy ambiciózních Velvar na uzdě uprostřed hřiště.  V jedné z akcí se domácí prosazují z dorážky. 

Do druhého poločasu nastupujeme jako jiný tým. Jsme agresivní. Dohráváme všechny souboje, jsme přímočařejší. Pomohlo i oživení sestavy. máme po celý poločas najednou daleko více ze hry. Na obrátkách přidáváme s blížícím se koncem utkání. Pour nastupuje na hrotu a přiznám se, že se mi jeho projev moc zamlouval. Zle zatápěl domácí zkušené obraně a kdyby lépe naložil se svojí šancí mohl se stát hrdinou utkání. Na druhé straně zachraňoval Michálek na poslední chvilku naši svatyni. To si chytře domácí špílmachr všiml postavení našeho gólmana a nákopem přes půl hřiště trefuje těsně pod klacek. Filip i přes drobné zranění dokázal vytěsnit nad…

V penaltách máme chladnější hlavu a bereme bod navíc. Bod za druhou půli oprávněný. Pokud budeme takto hrát proti Všem  – pak se o výsledky nebojím. Dnes dle mého názoru nejlepší hráč Ladislav Květoň. #jsp#

Bod s Úvaly? To je málo  jak o nás píše kladenský deník… 

Kladno – Zklamání zavládlo na hřišti divizních Velvarů, kde bodoval tým, kterému se na začátku sezony moc nedaří. Úvaly vyhrály po penaltách 2:1.  

 „Předpokládali jsme, že je porazíme,“ přiznal špílmachr Antonín Holub, který záhy otevřel skóre. Odražený míč uklidil k tyči. „Do poločasu jsme byli lepší, nedokázali jsme ale přidat další góly,“ posteskl si zkušený záložník domácích a litoval nevyužitých možností. Například Dominik Vašut na malém vápně špatně trefil míč, tudíž gólman stačil zasáhnout. 

Po změně stran hosté zaslouženě vyrovnali. „Přidali na pohybu a agresivitě, zatímco my jsme úplně přestali hrát a koledovali si o gól, který jsme nakonec opravdu dostali,“ povzdechl si Holub. Nakonec mohli i prohrát. „Myslím, však že remíza byla zasloužená,“ mínil Holub.

Na zhoršenou hru jeho tým navázal i v penaltovém rozstřelu, v němž byli úvalští borci neomylní. Na straně domácích zaváhali Šalda a ve čtvrté sérii právě Holub, jehož ránu brankář Michalek zlikvidoval.

Autor: Jiří Nagy 

výsledky divize a tabulka ZDE.

Góly (asistence): 10. Antonín Holub – 76. Ladislav Květoň Počet diváků: 100 

SESTAVY:

VELVARY:Jiří Měsíček – Petr Šalda, Lukáš Budějský , Tomáš Nosek, Michal Obrtlík – Vít Pavlíček(88. Jakub Frohna), David Červený  (71. Miroslav Müller), Tomáš Tenkl, Antonín Holub, Lukáš Stýblo (79. Jiří Křtěn) – Dominik Vašut  (55. Marek Chrobák)

Náhradníci: Marek Mucha, Jakub Frohna, Marek Chrobák, Jiří Křtěn, Jan Hradil, Miroslav Müller

Trenér: Pavel Janeček

 

SK ÚVALY:Filip Michálek – Jakub Moudrý, Pavel Štěpánek  – Václav Zvěřina (46. Radek Klouček(93. David Novotný)), Martin Dudla (71. Lukáš Pour), Ondřej Vrabec, Jakub Andrle, Radek Skuhravý, Ladislav Květoň, Michal Hořínek, Jan Jurek (85. Lukáš Pechač)

Náhradníci: Radek Klouček, Lukáš Pechač, Lukáš Pour, Jakub Kostka, David Novotný, Martin Vacek

Trenér: Petr Vrabec

PŘÍŠTÍ KOLO:

Pá          15.09.   20:00                   Chomutov – Souš                                                        

So          16.09.   10:15                   Tatran Rakovník – Hostouň                                                     

So          16.09.   10:15                   Hrobce – Louny                                             

So          16.09.   10:15                   Neratovice – Motorlet Praha                                                  

So          16.09.   16:30                   Nový Bor – Kladno                                                       

So          16.09.   16:30                   Ostrá – Český Brod                                                     

So          16.09.   16:30                   Česká Lípa – Velvary                                                   

So          16.09.   16:30                   Úvaly – Meteor