3.kolo Tuklaty – Nučice A 1:0 (1:0)

Nučice A – okresní přebor – sobota 9.9.2017 – 17:00 hodin – mistrovské utkání (3.kolo)
hodnocení zápasu na Fotbalunas.cz
Rozhodčí: Zbyněk Trumpus
Diváci: 50
ŽK: 28.Petr Bradáč, 42.Matěj Chromý, 70.Marek Šulc, 88.Filip Kubalík, 89.Dominik Kočí (Nučice A)
Branka: 33.Jiří Halgaš z PK (Tuklaty)

Nučice A: Tomáš Krutský – Marek Šulc, Kamil Hurtík, Jan Vedral, Dominik Kočí – Lukáš Kulhavý (62.Jiří Souček ml.), Petr Bradáč (54.Jakub Novák), Matěj Chromý, Jakub Hervert – Filip Kubalík, Petr Nevšímal ml.
Trenér: Zdeněk Carvan. Asistent trenéra: Tomáš Krutský
Vedoucí mužstva: Petr Houdek
Hodnocení – Nučice A – Petr Houdek – vedoucí mužstva: První poločas jsme hráli velmi špatně, bez důrazu, špatně jsme kombinovali a bránili útočící hráče. Hlavně Blaščok nám dělal problémy. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně ve snaze vyrovnat. Přitvrdili jsme, začali jsme si více nahrávat a dostali domácí pod tlak. Dostávali jsme se i do šancí, kde nám chyběl důraz v zakončení a i štěstí. Tu největší zahodil Dominik Kočí. Je to pro nás už třetí zápas v řadě bez vstřeleného gólu. Přitom v každém zápase si šance vytváříme. Prohra v Tuklatech je pro nás zklamáním. Teď nás čekají neoblíbené Plaňany.