Třebovice : Řepiště 1:3 ml.žáci

V neděli 10.9. jsme jeli na mistrovské utkání do Třebovic.
Za teplého odpoledne jsme do zápasu vstoupili nebojácně a s nasazením, tak jak jsme odehráli domácí utkáni a hned od úvodního hvizdu jsme soupeře napadali. Odměnou nám byli šance, které jsme si během 15. minut vytvořili. Bohužel veškeré naše povedené akce a střelbu vychytal brankář domácích. Naši hráči ho prostě vždycky trefili, ale to už tak bývá! I přesto jsme šli do vedení a to když se opět trefil náš ,,šutér“ Bobeš. Výsledkem 1 – 0 skončil první poločas.
Do druhého poločasu jsem naše hráče nabádal, aby míč tak často nevodili a raději si více nahrávali, aby nebyli unavení a utahali soupeře! Bohužel se tak nestalo a našim hráčům pomalu docházeli síly. Naštěstí jsme si vytvořili spoustu rohů, které velmi dobře zahrával PIKI. A po jednom zahraném kopu a skvělém náběhu naších hráčů se opět prosadil Bobeš.  2 – 0! Chtěli jsme v klidu dohrát toto utkání a hráče jsem nabádal, aby si více nahrávali a pokusili se dát ještě jeden gól. To se povedlo, když Jirka Pončík si sám vybojoval balon, vyhrál souboj o míč a střelou z dálky zvýšil na 3 – 0! Do konce zápasu jsme některé hráče prostřídali na jiných postech. Bohužel jsme do konce zápasu neudrželi koncentraci a přenechali jsme domácím iniciatívu. Ti toho využili a snížili stav na 1 – 3. Více jsme už domácím nedovolili. V závěru jsme nastřelili ještě tyčku po dalekonosné střele Adama Rolečka, který svými dobrými výkony patří mezi Lídry týmu!
Utkání skončilo 3 – 1 pro nás. S nasazením jsem byl spokojen u všech hráčů, ale i přes výhru tam byli drobné chybičky, které musíme do příštích zápasů zlepšit.
Děkuji všem hráčům za skvělou reprezentaci Řepišť.
V bráně : Petru Košťálovi
V obraně: Fildovi Tichému, Vaškovi Navrátilovi, Jirkovi Pončíkovi a Adamu Rolečkovi
V záloze: Matesi Harokovi, Fildovi Křivánkovi a Fildovi Pikonskému, kteří také podali více než nadprůměrný výkon!
V útoku: Bobešovi Kursovi, který svými střelami neustále zatěžoval hostující branku.

Author: administrátor