Slovan Ostrava : Řepiště 5:0 dorost

Dne 9.9.2017 jsme se utkali se soupeřem Slovan Ostrava. Hrálo se na hřišti Slovanu a domácí nedali hostům vůbec nic zadarmo. Úvodní část prvního poločasu se nám opět nepovedla, jelikož jsme obdrželi branku už ve čtvrté minutě. Soupeř nás přehrával od první minuty hry. Byli důrazní v soubojích jeden na jednoho a také si mnohem častěji dokázali dát přesný míč do nohy. Od samotného začátku jsme věděli, že nás čeká těžký soupeř, možná jeden z favoritů této soutěže. Poločas skončil 2:0 pro domácí. Druhý poločas byl skoro věrnou kopií toho prvního, jenom naši chlapci se již trošku více osmělovali a měli na nohou 3 gólové šance, ale nevyzrálost a nevyhranost zapříčinila jejich neproměnění a zdramatizování zápasu. Nakonec utkání končí 5:0 pro domácí, ale výsledek nekopíroval průběh zápasu, je příliš krutý. Přesto si myslím, že kluci podali na hřišti maximum, co momentálně mohli předvést. Je na nich vidět, že na velkém hřišti hrají první sezónu. Věřím, že to bude jen lepší a lepší. Trenér Havránek

Author: administrátor