Série remíz áčka pokračuje, tentokrát bez branek v Hevlíně

Hevlín – TATRAN Kohoutovice A 0:0

Sestava: Uhlíř –  Kajanovič, Tesařík, , Pavliš, Božek, Proch, Vránek(81.Škubica), Žáček, Hála(66.Nešpor), Vodák, Eichler(83.Pohanka)

Je sice hezké, že Kohouti ani v pátém kole soutěžního ročníku 2017/18 nepoznali hořkost porážky, jenže vzhledem ke čtyřem remízám se člověk musí dívat hodně dolů tabulkou, aby Tatran objevil krčící se na 9. místě. Dosud získaných sedm bodů na lepší umístění nepostačuje.

fero vodak

Do Hevlína jsme jeli v roli favorita, vždyť domácí dosud nezískali ani bod, navíc měli mít po svatbě jejich spoluhráče, proto se zápas překládal ze soboty v Kohoutovicích na neděli v Hevlíně. Jsme na tom kombinačně mnohem lépe, míč držíme drtivou většinu času, jenže nedokážeme nalézt recept na doslova házenkářskou obranu domácích, kteří urputně brání svoje pokutové území a nám chybí nápaditost, pestrost, větší střelecký důraz i chytrost a zkušenost v zakončení. Střelecky domácí rovněž hodně převyšujeme, jenže nám chybí razance i přesnost. Na naše kopačky se postupem času vkrádá čím dál větší nervozita, naopak domácí bojují jako lvi s vidinou letošního prvního bodového zisku. Závěrem se už maximálně tlačíme dopředu, domácí z toho dokáží vytěžit několik brejků, naštěstí pro nás bez využití, naši poslední velkou šanci zahazuje Božek, který si před osamoceným brankářem míč až příliš předkopává…

Author: Tomáš Proch