Dorost se s Havlbrodem neprosadil

TK SD – HAVL. BROD 2 : 4 /0:2/
————————-
Starší Kohouti povzbuzeni úspěchem ve VelMezu, vlítli i na další soubor z Vysočiny. Z úvodního náporu vyplynula i vyložená šance, kdy postupovali ve třech na jednoho, ale Kamenický byl v závěru příliš zbrklý. Hosté naše zaváhání dovedli ale potrestat. V 18. minutě Kohouty na pravé straně obrany přečíslili a otevřeli skóre. Odpovědět mohl Havlíček, ale v úniku trefil jen gólmana. Přišel opět trest v podobě zvýšení stavu na 0:2 a překvapivý vývoj hosty nakopl. V 38.minutě Krejčí sólo bohužel nezvládl, stejně jako byl v závěru půle sražen u vápna Havlíček, ale dorážku z přímého kopu brankář vyrazil. Kouhouti se dočkali po přestávce. Únik Knotha zužitkoval na zadní tyči opět Havlíček, srovnat mohl Krejčí, ale pálil ve vyložené šanci vysoko nad. Brod však znovu potrestal zaváhání obrany a opět vedl o dvě branky. Knoth znovu snížil, ale hostům dnes vycházelo snad vše. V závěru se prosadili i po čtvrté.
Branky: Havlíček, Knoth.
TK MD – HAVL. BROD 0 : 6 /0:3/
————————-
Mladší soubor na svého soupeře, dosud neporaženého, nestačil. Bohužel fotbalová kvalita byla na straně Brodských. Hosté neustále tlačili, domácí sice bojovali, ale pod tlakem nabízeli soupeři velké množství standartních situací, které Broďané dokázali využít. Jejich výšková převaha v těchto situacích slavila úspěch. A tak mladí Kohouti na svůj druhý úspěch nadále čekají. Čeká je ještě velký kus práce a trpělivosti, zvláště když ti starší z nich, začali ztrácet nervy s dosavadním herním trápením mladého výběru.

Author: Petr Dostálek