2.KOLO -NEDĚLE 2. 9. 2017 17:00

TJ Sokol KozolupyFK Staňkov 0:3 (0:1)

Ve druhém kole se mužstvo Kozolup představilo domácím fanoušků na svém hřišti kam se 1.B třída vrátila po dlouhých letech strávených v okresních soutěžích.

Do Kozolup naopak přijel Krajskou soutěží ostřílený a zkušený FK Staňkov což bylo se ukázalo jak na kvalitě zápasu tak konečném výsledku. Nutno podotknout že domácím chybělo hned několik hráčů ať vinou zranění a nemocí nebo pracovními vytížením.

Zápas začal opatrně s obou stran ani jedno mužstvo si nevytvořilo žádnou stoprocentní šanci. Hosté to spíše zkoušeli z dálky,ale jejich střeli končili mimo branku nebo si s nimi poradil domácí brankář.Domácí se do šancí dostávali jen těžko když několik dobrých střel bylo z blokováno obránci.S přibývajícím časem se stále více začal prosazovat hostující Staňkov což vygradovalo ve 40 minutě když se po faulu domácí obrany pískal pokutoví kop,který s přehledem proměnil Dolejš F. (0:1) více už se do poločasu nestalo  a tak šel do šaten Staňkov spokojenější.

Ve druhé půli se začali osmělovat i domácí hráči,kteří si postupně začali vytvářet šance na vyrovnání hned ve dvou téměř 100% se objevil domácí Jiří Martínek.Bohužel se nepovedlo proměnit ani jednu ze šancí a tak přišel trest, když opět hostující Dolejš F. prošel domácí obranou a přidal 66 minutě druhou branku (0:2).

Stav 0:2 už si zkušený tým Staňkova hlídal a nepouštěl domácí do výrazného tlaku.Po zranění domácího Vojtěcha Slámy,který po střetu s domácím obráncem vypadal jako po boxerském klaní už se zápas spíše dohrával. Bohužel si domácí smůlu vybrali až do úplného dna když se ještě před koncem zranil domácí brankář Radek Šašek a musel střídat.Do brány se postavil Josef Řehoř,ale ani on nevydržel s čistým kontem když ho v 88 minutě s přímého kopu překonal Tlustý T. který dal zápasu konečnou podobu 0:3.

Nezbývá než doufat že se k nám konečně obrátí štěstí čelem a přivezeme body příští kolo s Boru u Tachova kam jedem v sobotu k dalšímu zápasu…. jak se říká …..hlavně se s toho nepo***t… a bojovat.

 

Author: jakub