1.kolo-Neděle 27. 8. 2017 15:00

Sp. – První chodská KlenčíTJ Sokol Kozolupy 3:2 (0:1)

 

První zápas v 1.B třídě zavítalo naše A mužstvo na hřiště Klenčí.Klenčí stejně jako mužstvo Kozolup je nováčkem v krajské soutěži když vyhrálo okresní přebor Domažlic.Čekalo se tedy vyrovnané utkání a snaha přivést do Kozolup první body.

Kozolupy začali odvážně do první velké šance se dostal Jakub Čech po průnikové přihrávce od Michala Friče bohužel tváří v tvář brankáři svou šanci neproměnil a ukázalo se že to možná byly právě souboje těchto dvou hráčů které rozhodli zápas.

Přesto šli hostující hráči do vedení,když po pravé straně pláchl obraně Valentin Tugui odcentroval do vápna kde si domácí srazili míč do vlastní branky (0:1) takto skončil první poločas a hosté šli do šaten s jednobrankovém vedením.

Bohužel jsme do druhého poločasu nastoupil stylem že se nám nemůže nic stát naprosto bez koncentrace a to nás stálo body.Domácí zatlačili hosty na jejich půlce a s tlaku vytěžili během 15minut vyrovnávací branku (1:1) a čtvrt hodinu hrůzy dokonala penalta když domácí hráč prošel od lajny přes celé vápno kde narazil na Petra Mráze a ten jej poslal k zemi následovala penalta s které se domácí dostali do vedení (2:1).

Poté se hra uklidnila a hosté se začali zvedat a postupně si vytvářet tlak který přetavili ve vyrovnávací branku,Pavel Pancurák nacentroval do vápna kde si míč spracoval Vojta Sláma a přehozením brankáře srovnal (2:2).

Do konce zápasu zbývalo cca 15minut a hra se přelívala za strany  na stranu.Nadále pokračoval smutný souboj Jakuba Čecha a domácího brankáře který pochytal další jeho šance a tak přišel trest.

Po zaváhání hostující obrany dotáhli domácí brejk do gólové tečky zápasu a dotáhli tak vyrovnaný a podle ohlasů i herně povedený zápas do vítězného konce (3:2).

První zápas tedy A mužstvo prohrálo,ale nemělo se za co stydět zápasu nechyběla bojovnost ani chuť hrát.Chybělo pověstné štěstíčko,které se k nám snad brzo přikloní…..

V poslední řadě patří velké poděkování Fanouškům kteří přijeli hosty podpořit a fandili i za nepříznivého stavu.

VELKÉ DÍKY!!!!!!!

Author: jakub