Úvodní turnaj mladších žáků vyšel Skalici napůl

MLADŠÍ ŽÁCI – 2.9.2017

Výsledky turnaje mladších žáků v Hostinném:

sestava: Lukavský O. –  Šupík M., Kampo L., Mütsch M., Přibyl M. – Erban V., Vítek D., Novotný Š., Krtička D. – Krátký D., Kaněra V.

SK ROZKOŠ – TJ LÁNOV

2 : 4 (2 : 2)

Branky: Štěpán Novotný, Vojta Kaněra

První soutěžní zápas jsme začali útočně a v páté minutě náš tlak využil střelou z dálky Štěpán Novotný. Soupeř byl houževnatý a hned z protiútoku využil naše zaváhání v obraně a vyrovnal. Naši hráči poté kupili jednu chybnou přihrávku za druhou a tím soupeř začínal mít převahu. Tu mírně přibrzdil svoji první trefou v kategorii mladších žáků Vojta Kaněra, který využil skvělou nahrávku Štěpána Novotného. Ještě do konce prvního poločasu soupeř opět využil naší nedůraznou a bojácnou hru s mnoha chybami v rozehrávce k vyrovnání krásnou dalekonosnou střelou .

O přestávce jsme hráčům snažili vysvětlit, aby hráli více důrazně a vyvarovali se zbytečných chyb v rozehrávce. Opak se stal pravdou a naši hráči neuvěřitelně chybovali a navíc začali zaostávat fyzicky. Toho soupeř využil a vstřelil ještě dva vítězné góly a zaslouženě zvítězil. Všechny branky nám vstřelil jeden hráč, na kterého jsme naše hráče upozorňovali, ale bez výsledku. Naši hráči nedokázali plnit naordinovanou taktiku a navíc hráli nedůrazně a bojácně.

 

SK ROZKOŠ – TJ TATRAN HOSTINNÉ

7 : 0

Branky: Štěpán Novotný 5 x, Damian Krátký, Lukáš Kampo

Do druhého zápasu jsme nastoupili s odhodláním zlepšit všechny nedostatky z předešlého utkání. Toto se nám z vetší části povedlo i díky tomu, že soupeř byl méně zdatný jak fyzicky tak fotbalově. Naši hráči začali více využívat krajní prostory pro útočení a bylo to znát. Střelecky se prosadil pětkrát Štěpán Novotný a to hlavně střelami z větší vzdálenosti. Čtyřikrát střely prošly přímo a jednou po teči protihráče. V tomto utkání se výrazně zlepšili Vojta Kaněra a Damian Krátký. Pro tent zápas jsme zcela proházeli jednotlivé posty. Štěpán Novotný se z útoku přesunul do středu zálohy a jeho místo zaujal Damian Krátký. Lukáš Kampo se přesunul z postu stopera a hrot útoku a na jeho místo se přesunul David Krtička.

Nakonec musím vyzdvihnout dnešní výkon Štepána Novotného, Vojty Kaněry a brankáře Ondry Lukavského.

Ing. Radek Rýdl, trenér SK Rozkoš

Share on Facebook

Author: V.T.M.