FK Slavia Orlová Lutyně : Staré Město 3:2 (3:1)

Vítězství v úvodním kole starších žáků v nevlídném počasí po celé utkání hustě pršelo.Na velice těžkém terénu vstoupili lépe do urtkání hosté v 8 minutě vedli 0:1,ovšem dobře hrající domácí celek srovnal hned o dvě minuty později Malysiakem.Do vedení jsme se dostali ve 30 minutě nádhernou brankou kapitána Kadlíčka,když prostě nevíš co s míčem ,tak vystřel a byla z toho branka z velké dálky přímo do šibenice.Těsně před odchodem do kabin se ještě trefil ve 34 minutě Motloch a upravil tak na 3:1.Ve druhém poločase vlivem povětrnostních podmínek bylo hřiště stále více těžší a bylo to na hře domácích bohužel znát.I tak jsme vedení udrželi,hosté pouze korigovali v 54 minutě na konečných 3:2 pro Orlovou.