2.kolo Nučice A – Krakovany 0:0 pk1:3

Zápas začal ve velkém tempu a hra se přelévala ze strany na stranu, ale bez vážnějších šancí. Krakovany hrozili hlavně ze standardních situací, využívali své výškové převahy a několikrát nučická obrana musela na poslední chvíli odvracet míč ve svém pokutovém území. Ve 35.minutě po jedné takové standardce zvedali ruce, když míč letěl přesně k levé tyči, Tomáš Krutský se však na poslední chvíli zázračným zákrokem vytáhl míč na roh.
Posledních deset minut prvního poločasu létali míče kolem pokutového území Nučic velmi nebezpečně a vypadalo to, že branka přijde každou chvilku, všechny závary se však podařilo odvrátit a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
Ve druhém poločase jako by hostům došel dech, již se netlačili do zakončení a prakticky celou dobu čekali co vymyslí soupeř. Moc toho nebylo, několikrát se do šance dostával Filip Kubalík, ale hostující obrana byla pozorná, Šanci měl i Kuba Novák, který se prodral z levé strany do vápna, ale i jeho pokus zůstal nevyužit. V 89.min měli hosté tři body na kopačce, ale přečíslení nezakončili dobře a slabý střelecký pokus lapil Tomáš Krutský.
V penaltovém rozstřelu jsme neproměnili první tři pokusy a bylo rozhodnuto. Petr Bradáč přestřel branku, F.Kubalíkovi i M. Chromému pokusy zlikvidoval gólman Douděra.

Do sestavy kola: Tomáš Kruský

Nučice A – okresní přebor – neděle 3.9.2017 – 17:00 hodin – mistrovské utkání (2.kolo)
Rozhodčí: Vilém Love
Diváci: 80
ŽK: 43.Marek Šulc, 48.Petr Nevšímal ml., 71.Dominik Kočí – 4.Petr Kozel, 17.Zbyněk Vodvářka

PK Nučice A:
neproměnili: Petr Bradáč, Filip Kubalík, Matěj Chromý
proměnil: Dominik Kočí.

PK Krakovany
neproměnil: Jan Špinka
proměnili: Petr Kozel, Stanislav Šindelář, Roman Hačka

Nučice A: Tomáš Krutský – Marek Šulc, Vojtěch Podolák (63.Jan Vedral), Kamil Hurtík, Dominik Kočí – Petr Nevšímal ml. (82.Lukáš Kulhavý), Petr Bradáč, Matěj Chromý, Jakub Hervert – Jakub Novák (82.Pavel Krutský ml.), Filip Kubalík.
Trenér: Zdeněk Carvan
Vedoucí mužstva: Jan Vedral

Krakovany: Zdeněk Douděra – Martin Kutil, Luděk Tlučhoř, Petr Kozel, Roman Hačka – Jiří Olexa (84.Vlastimil Novotný), Stanislav Šindelář, Zbyněk Vodvářka, Jan Pospíšil – Aleš Dostál, Tomáš Sixta (71.Jan Špinka)
Trenér: Vlastimil Chlád
Asistent trenéra: Jaroslav Dušek
Vedoucí mužstva: Jan Špinka

Tým: 

Author: JaV