1.kolo Velim – Nučice 1:0

Nučice A – okresní přebor – sobota 26.8.2017 – 17:00 hodin – mistrovské utkání (1.kolo).
Velim B – Nučice A 1:0(0:0)
Rozhodčí: Martin Černý
Diváci: 70

Branka: 70.Jiří Vlk (Velim B)
ŽK: 65.Jiří Vlk, 75.David Dejmek, 90.Lukáš Vlk – 72.Dominik Kočí, 75.Filip Kubalík

Velim B: David Dejmek – Jiří Jelínek, Radek Čepelák, Ondřej Kosina, Lukáš Vlk – Marek Kosina (46.Antonín Srp), Ladislav Hájek (71.Jaroslav Slavík), Jiří Vlk, Jan Zajíc (46.Aleš Jehlička) – Jakub Kasal (46.Tomáš Milichovský), Jiří Nedbal
Trenér: Jiří Ptáček
Vedoucí mužstva: Jaroslav Češpiva

Nučice A: Tomáš Krutský – Jiří Souček ml. (46.Martin Jícha, 89.Jakub Hervert), Vojtěch Podolák, Kamil Hurtík, Marek Šulc – Dominik Kočí, Petr Bradáč, Matěj Chromý, Lukáš Kulhavý – Filip Kubalík, Petr Nevšímal ml.
Trenér: Zdeněk Carvan. Asistent trenéra: Tomáš Krutský
Vedoucí mužstva: Petr Houdek
Hodnocení – Nučice A – Petr Houdek – vedoucí mužstva: Do Velimi jme přijeli bez 3 hráčů ze základní sestavy, proto jsme do zápasu nastoupili s defenzívní taktikou. První půle byla opatrnější a bez šancí, vyjma průniku Kubalíka, kterého vychytal domácí gólman. Ve 2.poločasu nás domácí zatlačili a vytvořili si gólové příležitosti, které neproměnili. Tlak domácích vyvrcholil brankou, kdy střelou z 20 m k tyči překonali našeho gólmana. Poté jsme hru vyrovnali a vstřelili branku, která pro údajný ofsajd neplatila. Domácí si už výhru pohlídali i přes náš závěrečný tlak. I když Velim B byla favoritem a má širší kádr než my, měli jsme na to tady udělat alespoň bod.