„U12“ Katastrofální druhá třetina totálně pohřbila jinak solidní výkon kluků

MFK Trutnov – MFK Chrudim

Výsledky: 6 : 12 (2 : 2, 2 : 8, 2 : 2)

Branky: 4x Pavlík, 2x Stefanidis

Trutnov: Brhel, Okrouhlický, Metlický, Leier, Fešar, Dvořák, Pavlík, Stefanidis, Široký, Machačka, Jelínek

Odveta s Chrudimí se pro nás vyvíjela velmi dobře. V první třetině jsme soupeře přehrávali a byli dlouho lepším týmem, navíc jsme vyhrávali osobní souboje a náš důraz dělal soupeři velký problém. Po sérii neproměněných šancí utekl po levé straně v 16.minutě Stefanidis a střelou na zadní tyč otevřel skóre. O 3 minuty později se prosadil po dorážce Širokého střely Pavlík a vedli jsme 2:0. Další branky visely ve vzduchu, ale taktická chyba Metlického a rychle hozený aut soupeře znamenal snížení a bohužel v poslední vteřině první půle vypustil souboj Fešar a soupeř srovnal. To hosty nakoplo a do druhé třetiny vlétli opět lépe a během 3 minut dvakrát skórovali. Na obě branky odpověděl skvěle hrající Pavlík. Od 46. minuty se stalo něco, co se snad ani nedá vysvětlit, jedním slovem kolaps a soupeř nám nasázel jak přes kopírák 6 branek. Třetí třetina už opět byla vyrovnaná, dokonce jsme měli opět více šancí než soupeř, ale branky vstřelili jen Pavlík se Stefanidisem a protože i soupeř se trefil dvakrát, stanovil konečné skóre na 6:12.