SK Rožná – TJ Jiskra Měřín ,,B“ 5:2 (3:2)

Čas výkopu: 16:00

Základní sestava: Jindra Beran – Pavel Kunc, Adam Korbička, Jiří Kroupa, Tomáš Sýkora – Petr Navrátil, Marek Beno, Marek Navrátil – Karel Beran, Filip Humpolík, Jiří Vyžrálek
Náhradníci: Ivoš Pokorný

Průběh hry:
Začátek zápasu vyšel výborně domácím, když se dostali do vedení zásluhou Jiřího Vyžrálka. Jiřímu posílal míč mezi obránci Filip Humpolík. Poté měli domácí ještě pár pěkných přihrávek do vápna, ale ani jedna se nezužitkovala. Vedení domácích trvalo ale pouze 7 minut, když soupeř využil první velkou šanci, kterou měl a srovnal na 1:1. Za dalších 7 minut šli už hosté do vedení zásluhou Josefa Vokouna. Domácí se ale nevzdávali a pokoušeli se o vyrovnání. To naštěstí zařídil Jiří Vyžrálek, který srovnával na 2:2. Jiřímu přihrával Petr Navrátil. Velkou šanci měli hosté po špatně rozehraném míči od Jindry Berana, ale Jindra svoji hrubku dokázal napravit, když vychytal hráče v brejku. Ve 33. minutě vyslal Marek Navrátil do brejku Jiřího Vyžrálka, který tak dokončil hattrick. Do kabin se šlo za stavu 3:2.
Ve druhé půli bylo k vidění také dost šancí. Hned ve 48. minutě měl jednu velkou Marek Navrátil, ale bohužel nedokázal míč usměrnit mezi tyče. Hosté měli také několik šancí, ale žádnou nevyužili. Ve druhé půli vytvořil Petr Navrátil 2 krásné šance, ale bohužel pro domácí ani jednu nezužitkovali a to konkrétně Marek Navrátil. Hosté se pouštěli do rychlých brejků, ale ani jedním nedokázali skórovat. Po rohovém kopu se dostal domácí Filip Humpolík k hlavičce, ale střela šla jen kousek od pravé tyče. Ke konci zápasu za stavu 3:2 pro domácí měli hosté několik tutovek. Naštěstí pro domácí ani jednu nedokázali proměnit a to jen díky skvělým zákrokům Jindry Berana, který svůj tým neskutečně podržel. A jak se říká ,,nedáš – dostaneš“, tak udeřili domácí. Marek Beno přihrál v brejku na Ivoše Pokorného, který zvyšoval na 4:2 pro domácí. A v 90. minutě dal poslední gól Jiří Vyžrálek, který zvýšil na konečných 5:2.