………………… AGRO CS POHÁR SKFS – 1. KOLO ………………… FC 05 ZAVIDOV – AFK TUCHLOVICE 2:5 (2:1)

AFK

Zavidov nás překvapil, ze dvou šancí v prvním poločase trefili 2x šibenici, prohrávali jsme ve 44. minutě 2:0!! Kraus naštěstí snížil. Ve druhé půli se hra zlepšila, Hadr trefil tyč, Brno sám na kasu, klíčový moment byl vyrovnávací gól Pospíšila a následný trestný kop Fitka na 2:3!! Venca Kraus a Standa Skořepa přidali další branky, Zavidov nás, ale dost potrápil, přestože chyběli Hafi, Hajník, Brož, Balík, Podraný, Gerhardt, Cabejšek, Franěk a Pilař!! Nyní už se musíme soustředit na sobotu – na zápas se Spartakem Příbram !!

AFK Tuchlovice:  Šimek – Brnovják, Pudil, Tirol (43´ Lahoda), Čižinský – Chaloupka, Fitko – Skořepa, Hadrika, Pospíšil – Kraus

Branky:  44´, 86´ Kraus, 71´ Pospíšil, 75´ Fitko, 89´ Skořepa

Author: Aktuality