3. ročník Memoriálu Patrika Kubečka

Ve středu 23. srpna se v Trutnově-Horním Starém Městě konal třetí ročník memoriálu Patrika Kubečka, mladého fotbalisty, který teprve ve třinácti letech prohrál boj se zákeřnou nemocí. Turnaje čtrnáctiletých hráčů se zůčastnila mužstva domácího MFK Trutnov, FK Náchod a zpestřením byly dva zahraniční celky z Polska, Polkowice a Orzel Zabkowice Slaskie. Vítězem celého turnaje, ve kterém se utkal každý s každým, se nakonec jednoznačně, a zcela zaslouženě, stalo mužstvo MFK Trutnov U15, které převzalo z rukou předsedy MFK Trutnov Zdeňka Matěny a maminky Patrika Kubečka paní Kubečkové putovní pohár, medaile a věcné ceny. Nejlepším střelecem turnaje se s pěti brankami stal domácí kanonýr Marek Bednář (vzhledem k rovnosti branek vyhrál penaltový rozstřel nad Ladislavem Gunárem z Náchoda), nejlepším hráčem pak Marcel Smietana z Polkowic. Vydařilo se i počasí, poděkování patří trojici rozhodčích – Jiřímu Turkovi, Pavlu Žákovi a Waldemaru Herákovi a rovněž moderátorovi turnaje, Honzovi Jebavému.

Výsledky: 

MFK Trutnov – FK Náchod

Výsledek: 4 : 2
Branky: Kalenský, Čechovič, K.Kondos, Borovski

Nejkvalitnější zápas našeho týmu na turnaji, celé utkání jsme měli pod kontrolou, mrzí jen dvě zbytečně obdržené branky.

Polkowice-Orzel Zabkowice Slaskie
Výsledek: 3 : 0

MFK Trutnov – Polkowice
Výsledek: 9 : 3
Branky: Bednář 2, Kalenský, A.Sováková, Kalenský, Neradová, Kulda, Borovski, Klejna

Téměř házenkářský výsledek, vedli jsme 7:0 a hráli velmi dobře, soupeř ale dal na začátku druhé půle tři slepené góly, naštěstí náš náskok byl dostatečný. Mělo by to ale být varování !

FK Náchod – Orzel Zabkowice Slaskie
Výsledek: 0:4

MFK Trutnov-Orzel Zabkowice Slaskie
Výsledek: 4 : 1
Branky: Bednář 2, Borovski, G.Kondos

Naše tempo již bylo velmi ochablé, utkání jsme měli ale i tak pod kontrolou a potvrdili zasloužené vítězství v turnaji.

FK Náchod – Polkowice
Výsledek: 3 : 2

Sestava MFK Trutnov: Šimůnek – Stránský, A. Sováková, Kulda, Strasser, Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski, K. Kondos, Bednář, Kalenský, G. Kondos
Trenér: David Šikal

Konečné pořadí:

1. MFK Trutnov                          17:6     9
2. Polkowice                                  5:4     3
3. Orzel Zabkowice Slaskie        4:3     3
4. FK Náchod                               4:6      3

Za organizační tým turnaje Tomáš Navrátil

Author: MV