Branky: 42. Lukáš Kalenský, 70. Marek Bednář

MFK Trutnov: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser-Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski-Kalenský, Bednář

Rozhodčí: Čechlovský

diváků: 30

Do Čáslavi jsme odjížděli s velkou chutí potvrdit kvalitu ze středečního přípravného utkání s Vrchlabím, ale již pohled na obě travnaté plochy (zcela pod vodou) v čáslavském areálu Vodranty naznačil, že utkání bude sehráno na umělé trávě. Ta je sice poměrně kvalitní, ale její rozměry jsou minimální. Celý první poločas jsme se s tím prali, odskakovaly nám i jednoduché míče, prohrávali jsme souboje, spousta přihrávek nenašla vůbec adresáta. Ani po stránce nasazení to nebylo pravé ořechové, jako by byli hráči otrávení. Vypracovali jsme si pouze dvě šance, ale ty neproměnili. Soupeř naši bránu ohrozil rovněž dvakrá t, ale Mates byl vždy na místě. Poločas tedy zaslouženě 0:0. Ve druhém poločase jsme se ve všem zlepšili a začali soupeře přehrávat, ale vzhledem k jeho fyzické vyspělosti to nebylo vůbec nic jednoduchého. Ve 42. minutě jsme předvedli nejhezčí akci celého utkání, Denča získala skluzem u postranní čáry míč, ten se přes Martina a Štěpána dostal k Lukáši Kalenskému, který pohotovým obloučkem přehodil golmana – 0:1. Soupěře jsme i nadále tlačili a měli další šance, ale bohužel jsme jimi pohrdli. Soupeř hrál nakopávané míče na vysokého útočíka, naše obrana ale pracovala spolehlivě. V závěrečné desetiminutovce nás domácí přimáčkli, trefili břevno, ale jinak naši br anku neohrozili. Naopak z brejků jswme měli dvě tutovky my, ale brankově se ujala až ta v 70. minutě, Štěpán vysunul skvěle Máru a ten svůj třetí samostatný nájezd již proměnit dokázal – 0:2. Ihned po rozehrávce velmi dobrý rozhodčí Čechlovský utkání ukončil. Klukům a holkám děkujeme za předvedený výkon, z chybiček se ale musíme do dalšího utkání poučit. V sobotu přijede do HSM neznámá Vlašim, musíme být připraveni. Snad se nám vrátí již někteří marodi a dovolenkáři, neboť v Čáslavi jsme odehráli celé utkání bez střídání !