„U14“ Zlepšený výkon ve druhé půli na body nestačil

FK Čáslav – MFK Trutnov

Výsledek: 5 : 3 (3 : 0)

Branky: 7. Míšek, 23. Khol vlastní, 27. a 57. Kraj, 64. Kubín – 43. Hanzlíček, 58. Fabián, 62. Jedlička

Trutnov: Hnízdil, Dorotík, Khol, Jedlička, Novák, Nývlt, Kruliš, Fabián, Korotvička, Hanzlíček, Petrů, Duch

Radek Dorotík a Jan Jebavý, trenéři MFK Trutnov:

V prvním utkání jsme narazili na velmi houževnatého soupeře, který byl v úvodu zápasu lepším celkem a dostal se do vedení 1:0. Poté se začala hra vyrovnávat a šance byly i na naší straně, ale jak Míra Petrů tak Patrik Fabián ve vyložených šancích neuspěli. Poté přišlo několik nepřesných verdiktů pomezního rozhodčího a soupeř navýšil skóre na 3:0. Ve druhém poločase jsme soupeře začali přehrávat a za stavu 4:3 jsme měli blízko k vyrovnání, ale skórovat se nám už nepodařilo. Domácí hráči využili rychlý break a upravili skóre na konečných 5:3. Naše hráče musíme pochválit za bojovnost a předvedený výkon ve druhém poločase. Máme ještě mnoho nedostatků v pohybu i v práci s míčem. Budeme nadále tvrdě pracovat, aby se náš herní projev neustále zlepšoval.