První bodové zaváhání béčka. (Kobylice 3:4 PK Kratonohy B)

První bodové zaváhání béčka. (Kobylice 3:4 PK Kratonohy B)

Tým kratonožské rezervy se po zdařilém úvodním kole ( Kratonohy 3:1 Bílá Třemešná) vydával do nedalekých Kobylic, aby si hned po druhém kole upevnil vedoucí pozici hradecké 1.A třídy.

Jelikož se však utkání hrané od pěti hodin krylo s áčkem, musel se trenér Ročín spolehnout jen na své kmenové hráče. I přes absenci áčkařů se černožlutým zápas vydařil a do Kratonoh přivážejí dva body za výhru po penaltovém rozstřelu.

Utkání hodnotil stoper Matěj Holubec: “Od úvodu jsme byli lepším týmem a udávali jsme tempo hry. Pohledné šance však končily před vápnem soupeře a do zakončení jsme se dostávali jen zřídka. Postupem času jsme se začali Kobylicím přizpůsobovat a ty nás začaly trestat. Otěže zápasu jsme znovu převzali až úvodem druhého poločasu a podařilo se nám soupeři vnucovat opět naši hru. Do ničeho jsme ho nepouštěli a nakonec vyhráli šťastně na penalty.”

Sestava:                          Javůrek

                          Kváš  Novotný  Semelka Klátil

                          Čihák    Klapka     Ročín Vejr

                                    Veverka Pago

 

Hodnocení trenéra Tobiška (Kobylice): 

“Mistrovský zápas s Kratonohama tak zvané “Derby” byl soubojem smrtících , gólem končících, šancí z naší strany proti velmi technicky zdatnému soupeři. I přesto vše, jsme vždy vedli a soupeř dotahoval až do samého konce na stav 3:3.Penaltový rozstřel vyzněl pro soupeře a tak bod zůstal doma a dva si odvezli do Kratonoh .Škoda jen , že soupeř nepřivezl více svých fanoušků, neboť v tomto zápase byla vidět kvalitní fotbalová technika ,rychlé brejky a vysoké herní nasazeni obou mužstev.”

Author: David Jošt