„C muži“ Vstup do sezony pokazila závěrečná půlhodina

Podhůří – MFK Trutnov C

Výsledek: 4 : 1 (0 : 0)

Branka MFK: 55. Vomočil. Rozhodčí Šolc, ŽK 4:1, diváků cca 60. Sestava MFK: Dřímal – Rada (71. Jiránek), Kárník, J. Zákravský, Skuček (66. Starzyk), Horáček, Vomočil, Kracík, Skalický, Kobrč, M. Zákravský (67. P. Zákravský).

Hodnocení realizačního týmu:

„Obrozené“, ale dost oslabené céčko sehrálo první mistrovské utkání v Podhůří a bohužel se nedařilo. První poločas jsme byli jasně lepší a měli minimálně 4 gólové šance, trefily tyč a břevno. I herně to nebylo špatné a pěknými akcemi se dostávali z obou stran před, dnes výtečného gólmana domácích, leč propasírovat míč do jeho sítě se nám nepodařilo. Místo poločasového vedení 4:1, byl stav 0:0, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Do druhého poloviny jsme nastoupili nekoncentrovaní, hra byla od první minuty rozháraná, přestávali jsme kombinovat po zemi a často se uchylovali k nakopávaným balonům. Naopak domácí se rozehrávali a tým složený převážně z mladíků, začal přidávat pod kotel. Přesto se nám podařilo jít do vedení. Po dlouhém výkopu Dřimala a hlavičkovém prodloužení Skučka šel sám na gólmana Vomočil a střelou k tyči překonal gólmana. A tímto jediným pozitivním momentem, snad stojí za zmínku ještě dva dobré zákroky našeho brankáře, pro nás utkání „skončilo“. Bohužel od 60 min se projevila naše slabá fyzická kondice a navíc zranění některých hráčů. Poslední půlhodinu existovalo na hřišti jen jedno mužstvo, které nás jasně převálcovalo a v rozpětí 6 min nám nasypalo 3 góly a bylo rozhodnuto. Nedá se nic dělat, musíme se připravit na další zápas s vědomím, že naše hra si musí udržet kvalitu po celých 90 min. Pokud si někdo myslel, že OP se uhraje pouze zkušenostmi, bez fyzické kondice, tak dnešní zápas ho vyvedl z omylu…