„B muži“ Z derby s prvním tříbodovým ziskem

MFK Trutnov B – FK Náchod B s.r.o. 

02. Kolo AM Gnol 1. A třídy 

22.08.2017 od 17,00; Trutnov 

sledek: 1 : 0 (1 : 0) 

Branky: 33. Groer 

Trutnov: Miloš Kamitz – Michal Přívratský, Michal Vyhnánek, Pavel Matějka, Jiří Turner – Ondřej Šimůnek, Tomáš Groer, Pavel Ficner, Marcel Štěpánek (76. Pavel Kučera) – Štěpán Landa (89. Michal Liška), Denis Vošanovič (90+1. Vítězslav Kuhn) 

Náchod: Roman Weissar – Tomáš Bareš, Jaroslav Vejprava, Tomáš Vejprava, Daniel Král (72 Pavel Málek), Jaroslav Polák (55. Šimon Brožek), Jan Plšek, Jakub Vaněček, Jakub Rorbach, Roman Pípek, Michael Moravec (77. Pavel Růžička) 

Rozhodčí: Patrik Podhajský – Lukáš Janata, Blažena Kánská 

ŽK: 1 : 1 (38. Vošanovič – 24. Plšek, 51. Moravec) 

ČK: 0 : 0   

Diváků: 151 

 

Realizační tým MFK Trutnov: 

Od začátku se hrál rychlý a důrazný fotbal, kterému však nechyběla ani řada pohledných kombinací. V první půli jsme měli navrch my a vytvořili si pár velmi dobrých příležitostí, koncovka však vázla, a tak jsme šli do kabin pouze s jednobrankovým vedením. Po změně stran se hra na chvilku uklidnila, ale v poslední půlhodině se hosté vrhli do útoku a zatlačili nás před naše vápno. Nám se tak sice naskytl prostor pro rychlé protiútoky, výkony obou brankářů však žádnou další změnu skóre neumožnily.

Realizační tým FK Náchod: 

Utkání hrané v dobrém tempu.Na každé straně bylo několik šancí,ale jen domácí jednu využili.Hosté se snažili vyrovnat,což už se jim nepodařilo. 

Author: MV