FK Slavia Orlová Lutyně : SO Bruntál 1:4 (1:1)

Duel proti Bruntálu nezačal vůbec špatně.Aktivní Orlová si vypracovala několik drobných šancí.Bohužel vše zlikvidovala dobrá obrana hostí a brankář Jaška.Na druhé straně se činil Ščerba.Ve 32 minutě zatáhl po straně Novotný odcentroval na zcela volného Rentu a ten bombou doprostřed branky otevřel účet utkání a Orlová tak vedla.Bohužel soupeř byl čím dal běhavější a kousavější a těsně před poločasem toho využil,když ve 41 minutě z nenapádného faulu se kopala penalta,kterou hostující Kyselý bezpečně proměnil a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.První šanci ve druhém poločase měla Orlová,ale bohužel ji neproměnila,naopak do brejku se dostal hostující útočník a běžel sám na Ščerbu,udělal mu kličku a ten ho bohužel poslal k zemi za čož následovala červená karta a do branky tak musel jít nerozchytaný Šoustek.Následný volný přímý kop ještě chytil.Bohužel s přibývajícím časem,byl tentokrát rozdíl jednoho hráče v poli až moc znát na hře soupeře.A tak do rozhozené obrany se nejprve trefil Češek v 63 minutě.I přes snahu Orlové se nedařilo vytvořit domácímu týmu šance.A tak jak už to tak bývá přišel trest když nejprve v 70 minutě se trefil hostující Adamovský a v 76 minutě uzavřel účet utkání na konečných 1:4 pro hostující Bruntál opět Kyselý.