08. 2017 od 17,00; Hostinné

Výsledek: 2 : 2 (2 : 2) … na PK 3 : 4

Branky: 09. Valeš (PK), 15. Pištora – 27. Groer (PK), 37. Šimočko

Hostinné: Zítko – J. Slavík (63. Brož), Marek, Valeš, D. Kracík – R. Polák, Vladeka (54. Bartůněk), L. Kracík, Pištora (74. Rodr) – Valášek (68. Šmucer), Maličký (72. D. Polák)

Trutnov: Miloš Kamitz – Michal Přívratský, Lukáš Šimočko, Jakub Handlíř (76. Pavel Kučera), Michal Liška (50. Filip Michl) – Ondřej Šimůnek, Tomáš Groer, Marcel Štěpánek, Vítězslav Kuhn – Denis Vošanovič, Štěpán Landa

Rozhodčí: Petr – Buchta- Martin Pálka, Jakub Nymsa

ŽK: 1 : 2 (27. Valeš – 09. Handlíř, 87. Přívratský)

ČK: 0 : 0

Diváků: 150

Zdeněk Macháček, vedoucí mužstva TJ Tatran Hostinné:
Na úvod sezóny viděli diváci rychlé a útočné utkání z obou stran. Nám nestačilo ani vedení 2:0, místo zvýšení náskoku jsme nechali soupeře ještě v první půli vyrovnat. Po změně stran se šance střídaly na obou stranách, ale žádná se již neujala. Trutnov ukázal svoji kvalitu a po penaltové loterii bere bod navíc.

Realizační tým MFK Trutnov:

Vstup do utkání se nám příliš nepovedl. Od první minuty se nám nedařilo zachytávat rychlé útoky domácích a ti dokázali svůj úvodní tlak přetavit ve dvoubrankové vedení. Po čtvrthodině hry jsme však iniciativu převzali my a ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat. Ve druhé půli se dál hrálo nahoru-dolů a na obou stranách byla znovu řada velmi slibných šancí. Žádná z nich však ke gólu nevedla a tak zápas skončil smírně. V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější a tak bereme i druhý bod.