Staré Město : FK Slavia Orlová Lutyně 1:2 (0:1)

Výhra oslabeného dorostu na úvod soutěže.

Naši dorostenci se hodně předvedli a po týmovém výkonu vyhráli ve Starém Městě 1:2.Z důvodu dovolených a zranění nám chybělo řada hráčů i přesto náš dorost zabojoval a zasloužené vyhrál.Pochvalu zaslouží náš nový brankář Dominik Weiss i zbytek celého družstva.Ostrostřelec z jarní části soutěže Robert Sivák poslal Orlovou do vedení,které ještě utužil ve druhém poločase druhou brankou Nikolas Kalok.Domácí celek pak korigoval až z penalty v 93 minutě utkání.Jedinou kaňkou v utkání je že jsme už zase dohraváli v deseti ,kdy se nechal po druhé žluté kartě velice přísně a  zbytečně vyloučit navrátilec v dresu Orlové Lukáš Koník.V druhém kole příští neděli přivítáme na domácím hřišti nováčka soutěže Horní Žukov,jste co nejsrdečněji zváni.