Kanárci chytili v Příkazech chraplavý hlas

Kanárci chytili v Příkazech chraplavý hlas

Martin Němec
13.8.2017

V. Příkazy – Kelč 7:0 (2:0)
Kanárci z Kelče si odvezli z Valašských Příkazů krutý debakl, ale ten je pro ně hodně trpký, protože průběh zápasu tomu neodpovídal. Zatímco domácí napálili do branky, co se jim naskytlo, hosté byli s koncovkou výrazně na štíru.
„Průběh zápasu neodpovídá celkovému výsledku. Ve druhém poločase nám to napadalo. Vedli jsme jedna nula, soupeř nevyrovnal z šance, kterou měl a do přestávky jsme vedení potvrdili. Chválím celý tým za bojovnost, hráče za přesnou koncovku a obranu za kompaktní souhru, která nám dnes fungovala,“ řekl k utkání trenér Valašských Příkaz Josef Miklas.
„Ukázalo se v plné nahotě, že i když jsme dali v prvním utkání čtyři branky, musíme stále pracovat na koncovce. Úvod zápasu jsme měli dobrý. I když jsme dostali branku, tak jsme mohli vyrovnat, ale nastřelili jsme tyčku. Domácí hráli na smrtící brejky přes Vaculku. Ve druhém poločase, kdy jsme se chtěli otřepat z druhé branky do šatny, jsme hráli na tři středové záložníky. Zase za stavu 2:0 jsme nastřelili břevno a hráči to od stavu 3:0 vzdali, což se mi nelíbí. Poslední půlhodina byla z naší strany tragická. Domácí do čeho kopli, to jim tam spadlo,“ řekl k zápasu trenér Kelče Daniel Šulák.
Branky: 11., 44. a 76. Sedlačík, 65. a 87. Vaculka, 84. Gargulák, 90. Smilek