Béčko vstoupilo do sezóny vítězstvím nad Bílou Třemešnou

Rezervní tým Sršňů zahájil sezónu jen o několik hodin po A-týmu. Domácí hřiště béčkaři otevřeli výhrou 3:1 nad Bílou Třemešnou.

Stejně jako první tým i rezerva prošla před sezónou velkou změnou. Přeci jen 1.A třída vyžaduje širší kádr, než dostačoval v 1.B třídě, a tak byla k zápasu připravená nabítá petičlenná lavička, která se celá dostala do utkání.

Mančaft trenéra Martina Nuna se dostal do vedení už ve 14. minutě brankou Vejra. Do kabin se šlo ale za stavu 1:1, protože ve 39. minutě vyrovnával Jákl. Zápas zlomil ale v 66. minutě brankou Novotný a tři body pojistil ještě devět minut před koncem Franc.

První víkendový týden tak vyšel pro černožluté barvy pětibodově, příští týden budeme ale chtít bodů šest.

FK Kratonohy – TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (1:1)

Branky: 14. Vejr, 66. Novotný, 81. Franc

Sestava: Javůrek – Kváš (84. Klátil T.), Semelka, Novotný, Štěpánek – Ročín (35. Strasser), Vodička, Franc, Haupt (77. Veverka) – Vejr (73. Bláha), Jimmy (87. Holubec)

Author: David Jošt