Letní příprava 2017/2018

AFK

  

Druhé přípravné  utkání  v  Srbech  v  sobotu  v  10.15  s  Ďáblicemi  (Pražský přebor)

AFK Tuchlovice : SK Ďáblice   2:3 (0:1)

 

Branky: Šimůnek z pen., Pudil

 

AFK Tuchlovice:  Franěk (46´ Pospíšil) – Pilař, Podraný, Pudil, Brnovják – Hafenrichter, Chaloupka – Cabejšek (84´Čižinský), Fitko (55´ Gerhardt), Šimůnek – Skořepa

 

Ďáblice hodně posílil, přijeli jako velmi dobrý tým s velkými ambicemi a bylo to na hřišti znát. Moc nás k ničemu nepouštěli a sami hráli vysoký presink, těžili z našich chyb. Po jedné SS jsme v prvním poločase prohrávali 0:1, soupeř byl důraznější, pohyblivý, rychlý, měli jsme toho plné zuby.

Chyběli nám někteří hráči – Kraus, Balík, Šimek, Pospíšil, Hadrika, Hajník

Od začátku po dlouhé pauze nastoupil Fitko, hrál podhrotového hráče a porval se s tím. Byla ale znát dlouhá zápasová pauza. Bude muset vše dohnat!

 

Ve druhém poločase jsme ihned inkasovali podruhé, na střídání jsme hráče neměli, soupeř vystřídal 6 lidí, přesto jsme se zvedli. Nejdříve prošel zleva Šimůnek, byl zfaulován a sám penaltu proměnil, potom přehodil gólmana Pudil a bylo vyrovnáno! V závěru opět po chybě na naší pravé straně jsme dostali třetí branku a ta rozhodla. Ve vedru se hrál velmi dobrý fotbal, na remízu jsme určitě měli.

 

 

 

Odehráli  jsme  první  přípravné  utkání  –  s  Libušínem  –  v  sobotu  22.7.  v  10.15  v  Srbech

 

Libušín postoupil do 1.A třídy, posílil mužstvo, beka hrál náš bývalý hráč Portužák. 

Slušný fotbal, my jsme hráli v trochu kombinované sestavě, několik hráčů ještě ani netrénovalo z důvodu dovolené nebo nebyli zdravotně fit. V prvním poločase se 2x prosadil Hadrika, ve druhé půli v závěru přidal branku Cabejšek. Utkání skončilo vítězstvím 3:0!

 

AFK Tuchlovice:  Franěk  –  Pilař, Podraný, Pudil, Brnovják – Hafenrichter, Chaloupka – Cabejšek, Kraus, Skořepa – Hadrika (Balík)

 

 

 

Informace  k  novému  ročníku:  

 

LPO – letní přípravné období jsme začali v Srbech v pondělí 17. července. Trénovat se bude 3x týdně, docházka je na prvním místě!! Z kádru odešli: Jan Brož – ukončení kariéry, Jan Nejedlý – musí se věnovat práci, pomůže “B” týmu, Marcel Kedroň – s osobních důvodů prozatím pomůže “B” týmu, Matěj Holan – musí se věnovat práci, pomůže “B” týmu.

 

!! Všem děkujeme za jejich pomoc a čas, který věnovali týmu a klubu !!

 

 

Tímto došlo k citelnému oslabení, proto přišli:  

David  Chaloupka – Sokol Vraný – záložník

Zdeněk  Podraný – SK Lhota – obránce, útočník

Jaroslav Tirol – SK Kladno – stoper

 

Author: Aktuality