Výsledkový servis přáteláků.

Jako první jsme se střetli 16.7 ve Slovenské Čierné celodenního turnaje.Skončili jsme na pěkném druhém místě.V semifinále jsme remizovali s Korňou 2:2 na penalty jsme vyhráli 3:2-ve finále pak jsme nestačili na domácí Čierné a podlehli jsme 0:5 a skončili tak druzí.Ještě nutno podotknout ,že by se české týmy měli co přiučit,jak se pořadají fotbalové turnaje.Touto cestou bychom rádi poděkovali domácím funkcionářům Čierné a všem jejím fanouškům za perfektní organizací turnaje a samozřejmě za pozvání našeho týmu.Naše sestava čítala 22jmen včetně nadějných dorostenců.

22.7 dopoledne  jsme se utkali na domácím hřišti s juniorkou U19 Havířova.Již po 20 minutách bylo o výsledku rozhodnuto.Když nejprve ve 2 minutě se perfektně trefil z přímého kopu přímo do šibenice Schimke. V 10 minutě zahrával Schimke přímý kop od autové čáry a míč posadil přímo na Věčorkovu hlavu a bylo to 2:0.V 19 minutě si udělal výlet přes pět hráčů Renta udělal kličku i brankáři a zavěsil do branky na 3:0.Domácí tým pak trochu zvolnil a udržoval si výsledek až do konce střetnutí.Bezchbyný výkon předvedl brankář Ščerba a zbytek týmu.Trenér Martin Velký pak dal šanci i některým dorostencům.

22.7 odpoledne jsme jeli na tradiční turnaj do Dolní Lutyně,bohužel vlivem dopoledního utkání jsme na tento turnaj odjeli z dorostem,v sestavě pak byli pouze dva muži.I přestože jsme celý turnaj odehráli pouze ve 13 lidech celý tým si zaslouží pochvalu za výkon v tomto parném počasí,zvláště když pak 5 hráčů odehrálo během dne celé tři utkání.V semifinále jsme prohráli z celkem Dolní Lutyně 0:3,když především útočník Kubiš neproměnil tři tutovky,domácí celek nám dal pak branky do otevřené obrany.V zápase o třetí místo jsme odehráli proti celku Věřnovic v poločase byl pouze stav 0:1,zvláště když na začátku druhé půle srovnal bomber Motloch na 1:1,to vypadalo nadějně.Bohužel vlivem horka našim hochům v závěru utkání notně ubývalo sil,čehož využil soupeř ve střelení dvou branek a porazil nás tak 1:3.Turnaj vyhrál s přehledem celek Dětmarovic.