9.ročník Dračích lodí na Chmelníku v Kelči

Níže najdete informaci o možnosti registrace týmů dračích lodí pro letošní ročník.
Termín konání je sobota 29.7.2017

Sportovní disciplíny 2017:

– závod dračích lodí posádka 21 osob – velká loď

– nová disciplína – kaskadérské překvapení

Přihlášku lze zaslat jednoduše mailem (na tjkelc@centrum.cz) ve formě:

Název týmu / kapitán – jméno + email + telefon / Seznam členů posádky …

Propozice pro týmy (viz připomenutí níže v emailu) zůstávají v podstatě stejné, jen důrazně doporučujeme, aby kapitáni předali informaci členům posádky, že je nutná obuv při vstupu do rybníka – hrozí zde riziko úrazu na chodidlech.

Registrace týmu: nutná do 28.7.2017

Platba startovného: nutná do 29.7.2017 (příp. dle telefonické domluvy)

Možnosti platby: hotově v prodejně Elsap na náměstí v Kelči nebo převodem na účet TJ: 218 518 187 / 0600, případně na místě před zahájením
Startovné za tým 20: 3200,-Kč (1x pivo, 1x klobása)

Další dotazy prosím směřujte na tento email tjkelc@centrum.cz, příp. Telefon 601 601 307

Informace pro posádky
1/ sestavení týmu – změna oproti loňskému ročníku! Přesný počet není stanoven (jen minimum 16 osob, maximum je 20 pádlujících plus 1 bubeník, kormidelník bude profesionál), obsazení lodě je na Vás, ale pozor zůstává PODMÍNKA – MINIMÁLNĚ 4 PÁDLUJÍCÍ ŽENY V LODI PŘI KAŽDÉ JÍZDĚ!!!

2/ zvolení kapitána týmu, který bude mít na starosti veškerou komunikaci s pořadateli (pravidla, pokyny, bezpečnost, harmonogram poháru). Pořadatelé budou vyžadovat kontaktní údaje na kapitána: jméno+ příjmení, mobilní číslo, e-mail.

3/zaplacení startovného je nutné provést do 29.7.2017 v hotovosti v prodejně Elsap v Kelči nebo převodem na účet. Neuhrazení dané částky bude znamenat okamžitou diskvalifikaci celého týmu!!!!

4/ sestavení seznamu členů týmu – jmenný seznam (jméno+příjmení) je možné do začátku klání pozměnit, mějte ale na paměti, že v případě snížení počtu členů, se startovné nevrací.

5/ jednotný vizuální styl týmu – kreativní dres/oděv pro celý tým tak, aby se jasně odlišovali od ostatních týmů (může se jednat o kombinézy, pokrývky hlavy, trika,…atd.). Pozor! V obleku musí být snadné rychlé pádlování J)

6/ kapitán vybere 3200,-Kč za celý tým. V ceně je zahrnuto občerstvení pro členy posádky – pivo a klobáska, nelze měnit za nealko !!!!. Jmenný seznam slouží pro mediální účely – přesná sestava týmu, popis k focení atd.

7/ kapitán společně s posádkou vyberou bubeníka (kormidelník bude vždy profesionál určený pořadateli).

8/ kapitáni svých týmu zajistí účast všech členů na presenci – začátek bude upřesněn na stránkách

10/ každý tým si vytvoří své zázemí – pouze v místech, která budou vytyčena organizátory (za odložené věci neručíme). Je dovoleno si vytvořit zázemí pomocí malých slunečníku, lehátek, karimatek či dek. NENÍ DOVOLENO ZAKLÁDAT OHEŇ V CELÉM OKOLÍ RYBNÍKA (SVAZ RYBÁŘŮ).

11/ každý tým si může vytvořit týmové transparenty pro podporu svého týmu

12/ všichni členové týmu musejí být plavci ! V případě neplavců je nutná oblečená záchranná vesta. Kapitán nahlásí počet neplavců a zodpovídá za použití vest.

13/ NENÍ DOVOLENO POUŽÍVAT ELEKTRO PŘÍSTROJE – NAPŘ.VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ (PŘIPOJENÍ PŘES CENTRÁLY, …ATD.) Porušení tohoto pravidla je pokutováno 5000 CZK za každý přístroj.

14/ pořadatelé si vyhrazují právo na zákaz distribuce pivních a nealko sudů ze strany týmů. Na akci bude připraveno bohaté občerstvení – několik druhů piv (i nealko pro řidiče) i nealko osvěžujících nápojů. Porušení tohoto pravidla je pokutováno 5000 CZK za každý sud.

Přihlášení vašeho týmu bude kompletní ve chvíli, kdy uhradíte startovné v celé výši. Následně obdržíte doklad o zaplacení pro Váš tým.
Pro případné další info – Pavlína Srkalová Jemelková, 601 601 307 nebo tjkelc@centrum.cz