Zhodnocení sezony 2016-2017 staršího dorostu

Z důvodu nedostatku hráčů došlo před posledním ročníkem ke spojeni Červeného Kostelce s Jiskrou Česká Skalice, která je na tom co do počtu hráčů podobně. Přes různé problémy s tréninky jsme odehráli solidní přípravná utkání. Do podzimní části jsme vstupovali s mírným optimismem. Bohužel nám začátek soutěže absolutně nevyšel! Po pěti odehraných utkáních nula bodů při vysoce pasivním skóre 8:32! Situace vypadala neúnosně! Stačil ale jeden vydařený zápas a situace se obrátila. Dalších sedm utkání dokázali chlapci zvítězit. Přeci jen nebyla podzimní část tak hrozná, jak naznačoval úvod.

Příprava na jarní část se dle možnosti společného trénování a přípravných zápasů opět vydařila. Důležitým se ukázalo krátké zimní soustředění. Kluci spolu pobyli sice jen pár dní, ale na utužení party to bohatě stačilo! Co znamená parta, se ukazovalo po celou jarní část. Kromě jednoho utkání panovala po celou jarní část spokojenost jak s předváděnou hrou, tak s přístupem. Velmi důležitým prvkem v mužstvu byla kázeň! Podle sledování ostatních soupeřů jsme byli ne-li neslušnější, tak určitě jedním z nejukázněnějších mužstev! To je dobrá vizitka!

Závěrem chci poděkovat všem kluků i těm z mladšího dorostu kteří nám v průběhu sezony pomáhali i vedení obou oddílů za vytvořené podmínky!

A můžeme se těšit na nový ročník!!!

Za starší dorost trenér Jiří Koubek, vedoucí Pavel Barták

V pátek 30.6. zveřejníme hodnocení sezony mužů!

Share on Facebook

Author: V.T.M.