SK Rožná – FC Hamry nad Sáz. ,,B“ 6:2 (2:2)

Čas výkopu: 16:30

Základní sestava: Jindra Beran – Pavel Kunc, Tomáš Sýkora, Adam Korbička, Karel Beran – Dalibor Krajčo, Jiří Kroupa, Jan Hanus, Marek Navrátil – Filip Humpolík, Jiří Vyžrálek
Náhradníci: Marek Beno

Průběh hry:
Domácí začali zápas skvěle a v 5. minutě se dostali do vedení. Adam Korbička poslal balón za obranu na nabíhajícího Dalibora Krajča. Ten míč přihrával pod sebe, kde byl nikým nehlídaný Jiří Vyžrálek a ten už neměl problém dostat míč do sítě. O 4 minuty později to byl opět Jiří Vyžrálek, který skóroval za domácí tým a zvyšoval na 2:0. Marek Navrátil poslal míč mezi obránci na rozběhlého Jirku. Ten udělal kličku gólmanovi a dal svůj druhý gól. Po druhém gólu domácí přestali hrát a do hry se dostali mnohem více hosté. Za hosty snižoval ve 35. minutě Tomáš Novotný a o 3 minuty později využil podklouznutí domácího obránce Pavel Novotný, který vyrovnával gólem o tyčku. V první půli ještě nastřelil tyč Filip Humpolík. Hosté měli v první půli ještě také několik slibných šancí, které Jindra Beran skvěle vychytal.
Ve druhé půli se hra domácích zvedla a opět začali hrát více po zemi. Do vedení domácí dostal Jiří Kroupa, který prostřelil gólmana střelou z boku po přihrávce od Pavla Kunce. Netrvalo dlouho a Jiří Kroupa opět měnil skóre. O 3 minuty později využil zmatku v malém vápně a míč který se k němu odrazil dopravil do sítě. Hosté měli také šance, ale Jindra Beran potvrdil svoji velkou formu, kterou si drží celé jaro. Marek Navrátil byl blízko gólu, ale jeho střela skončila na břevně. Hattrick mohli dát jak Jiří Vyžrálek tak i Jiří Kroupa, ale oba neproměnili svoje samostatné úniky. Další gól přišel v 87. minutě, kdy Marek Beno napřáhl ke střele. Vypadalo to, že střelu gólman chytí, ale střela mu otočila prsty a míč zaplul do branky. V 90. minutě se skóre měnilo ještě jednou. Marek Navrátil dostal míč na své polovině hřiště. Po sprinterském souboji podél lajny se dostal až k hranici velkého vápna. Gólman vyběhl ven z brány aby zmenšil úhel, ale Marek mu udělal kličku a dával do prázdné brány. Tímto gólem skončil zápas a také celá sezóna.