SK Jilemnice – FK Přepeře B 3:0 (2:0)

Sestava:  Černý – Pohořalý, Šnorbert, Tonar, Jirousek (67.Faifr) – Pěnička (67.Hnik), Kubina, Šmíd O. (59.Hornig), Jiřišta – Metelka (75.Figura), Buryánek


Branky:  2x Metelka (13. a 62.), 1x Kubina (44.)


ž.k.  0-0   č.k. 0-0

Poslední 26.kolo “Okresního přeboru mužů” 2016/2017 bylo pro nás velice důležitým zápasem. Utkání jsme sehráli doma proti rezervě Přepeř a abychom si zachovali dekórum a skončili celkově na 2.místě tabulky jsme zápas museli vyhrát (popř.remízovat).

Po dvouzápasových eskapádách proti celkům z chvostu tabulky a s absencí několika našich hráčů mužstva, jsme povolali 4 hráče našich dorosteneckých nadějí což se vyplatilo. Dorostenci se se svým úkolem poprali bravůrně a velkou měrou přispěli k našemu vítěztví v tomto zápase … za což jim chci poděkovat.

Zápas začal opatrně a první šanci s otevřením skóre zápasu měl po naší chybě obránců, soupeř. Akci však v branku neproměnili – jen díky zablokování střely (na poslední chvíli) naším Martinem Šnorbertem. Děle se již soupeř v první půlce k ničemu nedostal a naopak jsme se prosadili poprvé my díky gólu dnes výborně hrajícího Filipa Metelky. Dále jsme měli ještě několik jasných gólovek, ale ty jsme bohužel neproměnili. Až těsně před koncem 1.poločasu pak přidal náš gól s číslem 2 – Šimon Kubina střelou z dálky, kterou gólmana Přepeří přeloboval. Druhý poločas jsme kontrolovali hru a přidali ještě jednu branku. Opět jsme měli plno šancí navýšit naše scóre ale nic nám tam už nespadlo a zápas jsem dohráli se třemi vstřelenými brankami a bez inkasování.

Za tento zápas chci všem hráčům velmi poděkovat … pánové, bylo se zase na co koukat … Díky!!! O termínu “Poledního výkopu” a zahájení “Letní přípravy” budou hráči ještě informováni.

Za SK Jilemnice … Milda V.

Author: Milan Vrbata